Сайзен Клик.изи цены в аптеках

Цены на Сайзен Клик.изи в аптеках:
найдено 2 предложения и 2 аптеки.
Все цены и наличие Сайзен Клик.изи актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Сайзен Клик.изи в ближайшей аптеке
Средняя цена
3962
3841.46 – 4082.7 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Сайзен Клик.изи

Соматин - аналог Сайзен Клик.изи Соматин
24 предложения
от 164 до 228 грн
есть в наличии
Сайзен - аналог Сайзен Клик.изи Сайзен
3 предложения
от 620 до 4083 грн
есть в наличии
Зомактон - аналог Сайзен Клик.изи Зомактон
24 предложения
от 840 до 24308 грн
есть в наличии
Растан - аналог Сайзен Клик.изи Растан
1 предложение
от 1620 до 1620 грн
есть в наличии
Джинтропин - аналог Сайзен Клик.изи Джинтропин
6 предложений
от 2790 до 7150 грн
есть в наличии
Генотропин - аналог Сайзен Клик.изи Генотропин
92 предложения
от 3343 до 34466 грн
есть в наличии
Все аналоги

Сайзен Клик.изи инструкция

Міністерство охорони здоров’я України ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

САЙЗЕНâ 8 мг клік.ізі

(SAIZENâ 8 mg click.easy®)

Склад:

діюча речовина: 1 флакон з порошком містить 8 мг соматропіну (рекомбінантного людського гормону росту);

допоміжні речовини: сахароза, кислота фосфорна та натрію гідроксид (для доведення рН);

розчинник: 1 картридж з бактеріостатичним розчинником містить 1,37 мл 0,3 % (м./об.) розчину м-крезолу у воді для ін’єкцій.

Лікарська форма. Порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Гормони передньої долі гіпофіза та їх аналоги. Соматропін.

Код АТС Н01А С01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Діти

Затримка росту у дітей, спричинена зменшенням або відсутністю секреції ендогенного гормону росту. Затримка росту у дівчаток з дисгенезією гонад (синдром Тернера), підтвердженою хромосомним аналізом. Затримка росту у дітей препубертатного віку, спричинена хронічною нирковою недостатністю. Порушення росту у низькорослих дітей віком від 4 років (індекс стандартного відхилення (SDS) існуючого росту Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин порошка або розчинника;

- закриття епіфізарних зон росту у дітей;

- наявність активних новоутворень; до початку лікування слід впевнитись, що будь-які існуючі новоутворення перебувають в неактивній формі і будь-яка протипухлинна терапія завершена;

- підтверджене прогресування або рецидив основного внутрішньочерепного об’ємного процесу;

- гострі критичні стани, які розвинулися внаслідок ускладнень після відкритої операції на серці, черевній порожнині, внаслідок множинних травм, гострої дихальної недостатності або подібних патологій;

- трансплантація нирки у дітей з хронічною нирковою недостатністю; застосування соматропіну необхідно припинити на час трансплантації нирки;

- проліферативна або передпроліферативна діабетична ретинопатія.

Спосіб застосування та дози.

Препарат Сайзен® 8 мг клік.ізі призначений для багаторазового використання.

Дозування препарату Сайзен® слід підбирати індивідуально для кожного пацієнта, залежно від площі поверхні тіла або маси тіла.

Лікування дітей

Препарат Сайзен® рекомендується вводити перед сном у наступних дозах:

Затримка росту, спричинена недостатністю секреції ендогенного гормону росту

Підшкірно вводять по 0,7 - 1,0 мг/м2 площі поверхні тіла на добу або по 0,025 - 0,035 мг/кг маси тіла на добу.

Затримка росту у дівчаток, спричинена дисгенезією гонад (синдром Тернера)

Підшкірно вводять по 1,4 мг/м2 площі поверхні тіла на добу або по 0,045 - 0,050 мг/кг маси тіла на добу.

Проведення одночасної терапії із застосуванням неандрогенних анаболічних стероїдів у пацієнток із синдромом Тернера може призводити до посилення відповіді на введення гормону росту.

Затримка росту у дітей препубертатного віку, спричинена хронічною нирковою недостатністю

Підшкірно вводять по 1,4 мг/м2 площі поверхні тіла на добу, що приблизно становить 0,045 - 0,050 мг/кг маси тіла на добу.

Порушення росту у низькорослих дітей, що народились зі зростом, який не відповідає гестаційному віку (НГВ)

Рекомендується щоденно вводити по 0,035 мг/кг маси тіла (або по 1 мг/м2 площі поверхні тіла на добу, що становить 0,1 МО/кг/добу або 3 МО/м2/добу) підшкірно.

Тривалість лікування

Лікування слід припинити при досягненні пацієнтом росту, достатнього для дорослих, або при закритті епіфізарних зон росту.

Лікування порушень росту у низькорослих дітей, що народилися з НГВ, зазвичай рекомендується продовжувати до досягнення ними кінцевого росту. Лікування слід припинити після 1-го року лікування, якщо SDS швидкості росту менше +1. Лікування слід припинити при досягненні пацієнтом кінцевого росту (визначається за швидкістю росту 14 років (дівчата) або > 16 років (хлопці), що відповідає закриттю епіфізарних зон росту.

Дефіцит гормону росту у дорослих

На початку терапії рекомендується підшкірно вводити низькі дози препарату, які становлять 0,15-0,3 мг соматропіну на добу. Дозу слід поступово регулювати та контролювати за рівнями інсуліноподібного фактору росту 1 (IGF-1). Рекомендована остаточна доза гормону росту рідко перевищує 1,0 мг/добу. Загалом слід вводити найнижчі ефективні дози препарату. Для пацієнтів літнього віку або пацієнтів з надлишковою масою тіла може бути необхідним зменшення доз препарату. Дефіцит гормону росту у дорослих є довічною патологією, що потребує відповідного лікування. Однак досвід лікування пацієнтів віком старше 60 років та досвід тривалого застосування препарату обмежені.

Спосіб приготування розчину та введення ін’єкцій

Препарат слід розчиняти бактеріостатичним розчинником, що додається до упаковки, використовуючи пристрій для розчинення клік.ізі.

Розведений розчин призначений для підшкірного введення; він повинен бути прозорим і не містити частинок. Якщо розчин містить частинки, його не можна вводити. Розведений розчин має концентрацію 5,83 мг/мл та містить 8 мг соматропіну загалом.

Пацієнта слід детально проінструктувати щодо проведення процедури розчинення препарату.

Підготовчий етап

· Переконайтеся, що пристрій для розчинення клік.ізі має повну комплектацію, тобто наявні флакон із препаратом Сайзен® (а), стерильна перехідна канюля (b) та картридж із розчинником (с).

· Перевірте, що захисні «язички» на корпусі пристрою клік.ізі (d) та на ковпачку (е) не пошкоджені. Якщо будь-який з «язичків» пошкоджений, препарат не можна використовувати.

· На чисту поверхню покладіть усі предмети, необхідні для приготування розчину.

· Вимийте руки водою з милом.

Приготування розчину для ін’єкцій та наступне введення розчину препарату слід проводити відповідно до наступних інструкцій:

1. Помістіть пристрій для розчинення клік.ізі вертикально на рівну поверхню таким чином, щоб флакон знаходився знизу, а ковпачок (g) – зверху.

2. Натискайте на ковпачок рухом донизу доти, поки він не припинить рухатись далі. (Примітка: зараз захисний «язичок» на корпусі пристрою клік.ізі зруйнований).

3. Злегка поверніть ковпачок за годинниковою стрілкою таким чином, щоб зелена позначка (f) була розташована у вертикальному отворі.

4. Для перенесення розчинника з картриджа у флакон продовжуйте дуже повільно натискати на ковпачок, поки він не припинить рухатись далі (Примітка: зараз захисний «язичок» на ковпачку зруйнований). Для запобігання утворенню піни у флаконі важливо, щоб натискання було повільним. Перевірте, чи увесь розчинник перенесений до флакона.

5. Розчиніть порошок у розчиннику, обережно обертаючи пристрій клік.ізі (Примітка: уникайте енергійного струшування для запобігання утворенню піни). Залишіть розчин на деякий час для повного розчинення порошку. Натискайте на ковпачок рухом донизу доти, поки він не припинить рухатись далі, та залишіть його в цьому положенні.

g. ковпачок

c. картридж із

розчинником

b. стерильна

перехідна

канюля

a. флакон із

препаратом

Сайзен®

e. захисний «язичок»

f. зелена позначка

d. захисний «язичок»

6. Переверніть пристрій клік.ізі флаконом догори та повільно відтягуйте ковпачок донизу, поки розчин повністю не потрапить до картриджа.

7. Перевірте, що у флаконі залишилось не більше однієї або двох крапель розчину. Якщо у флаконі залишилось більше розчину, повільно натискайте на ковпачок, поки деяка частина розчину не потрапить назад до флакона, і обережно постукайте пальцем по пристрою клік.ізі. Потім повільно втягніть розчин назад до картриджа.

8. Видаліть повітря, що потрапило до картриджа, повільно натискаючи на ковпачок.

(Примітка: слід уникати занадто швидкого відтягування ковпачка, оскільки це призведе до потрапляння повітря до картриджа).

9. Утримуючи пристрій клік.ізі у цьому положенні (флакон зверху), відгвинтіть ковпачок та зніміть його.

Утримуючи пристрій клік.ізі у такому ж положенні (флакон зверху), видаліть із пристрою клік.ізі картридж, який містить розведений розчин для ін’єкцій.

10. Обережно зніміть зовнішню етикетку за допомогою «язичка». На прозорій внутрішній етикетці картриджа запишіть дату розведення. Обережно позбавтеся використаного пристрою клік.ізі.

Введення приготованого розчину проводять з використанням автоматичного інжектора Оne.clickтм чи Easypodтм, або безголкового автоматичного інжектора Сool.clickтм відповідно до інструкції з використання обраного автоматичного інжектора.

Інжектор Easypodтм призначений для використання насамперед дітьми, починаючи із 7-річного віку, і дорослими. Діти завжди повинні використовувати інжектор під наглядом дорослих.

Побічні реакції.

До 10 % пацієнтів можуть відчувати почервоніння та свербіж у місці ін’єкції.

При проведенні гормонозамісної терапії із застосуванням гормону росту у дорослих очікується розвиток явищ затримки рідини. Клінічно затримка рідини може проявлятися периферичним набряком, набряком суглобів, артралгією, міалгією та парестезією. Однак ці симптоми та ознаки зазвичай мають тимчасовий і дозозалежний характер.

При лікуванні дорослих пацієнтів з дефіцитом гормону росту, у яких цей діагноз був встановлений у дитинстві, повідомляється про меншу частоту розвитку побічних реакцій порівняно з тими, у кого дефіцит гормону росту почався у дорослому віці.

У деяких пацієнтів можуть утворюватись антитіла до соматропіну. Клінічне значення цього явища невідоме, хоча до цього часу повідомлялось про низьку зв’язуючу здатність таких антитіл, і їхнє утворення не призводило до послаблення росту, за винятком пацієнтів з делеціями генів. У вкрай поодиноких випадках, коли низькорослість пов’язана з делецією генного комплекса гормону росту, лікування соматропіном може індукувати розвиток антитіл, що послаблюють процес росту.

У невеликої кількості пацієнтів з дефіцитом гормону росту, частина з яких лікувалась соматропіном, була діагностована лейкемія. Проте немає жодних доказів того, що у пацієнтів, які не мають предиктивних факторів, лікування соматропіном призводить до зростання частоти захворювання на лейкемію.

Побічні реакції, про які повідомлялось у зв’язку із застосуванням препарату і які перелічені нижче, класифікуються за частотою наступним чином: дуже поширені (³ 1/10), поширені (від ≥ 1/100 до