Сенадексин цены в аптеках

Цены на Сенадексин в аптеках:
найдено 569 предложений и 392 аптеки.
Все цены и наличие Сенадексин актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Сенадексин в ближайшей аптеке
Средняя цена
9
3.84 – 89 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Сенадексин

Сенны листья - аналог Сенадексин Сенны листья
707 предложений
от 6 до 31 грн
есть в наличии
Сенадекс - аналог Сенадексин Сенадекс
51 предложение
от 7 до 64 грн
есть в наличии
Сенаде - аналог Сенадексин Сенаде
455 предложений
от 11 до 456 грн
есть в наличии
Сенадин-Здоровье - аналог Сенадексин Сенадин-Здоровье
8 предложений
от 12 до 12 грн
есть в наличии
Регулакс - аналог Сенадексин Регулакс
727 предложений
от 34 до 240 грн
есть в наличии
Сенадексин-Форте - аналог Сенадексин Сенадексин-Форте
30 предложений
от 55 до 89 грн
есть в наличии
Касторовое масло - аналог Сенадексин Касторовое масло
954 предложения
от 4 до 63 грн
есть в наличии
Крушины кора - аналог Сенадексин Крушины кора
580 предложений
от 5 до 29 грн
есть в наличии
Бисакодил - аналог Сенадексин Бисакодил
528 предложений
от 6 до 40 грн
есть в наличии
Бисакодил-Дарница - аналог Сенадексин Бисакодил-Дарница
164 предложения
от 6 до 24 грн
есть в наличии
Бисакодил-Фармекс - аналог Сенадексин Бисакодил-Фармекс
20 предложений
от 7 до 9 грн
есть в наличии
Энтеролакс - аналог Сенадексин Энтеролакс
30 предложений
от 8 до 27 грн
есть в наличии
Настойка стальника - аналог Сенадексин Настойка стальника
41 предложение
от 9 до 208 грн
есть в наличии
Крушины сироп - аналог Сенадексин Крушины сироп
68 предложений
от 13 до 69 грн
есть в наличии
Бисакодил-нижфарм - аналог Сенадексин Бисакодил-нижфарм
38 предложений
от 14 до 35 грн
есть в наличии
Слабилакс-Здоровье - аналог Сенадексин Слабилакс-Здоровье
245 предложений
от 16 до 52 грн
есть в наличии
Пикосен - аналог Сенадексин Пикосен
399 предложений
от 18 до 66 грн
есть в наличии
Пиконорм - аналог Сенадексин Пиконорм
246 предложений
от 21 до 42 грн
есть в наличии
Пиколакс - аналог Сенадексин Пиколакс
59 предложений
от 22 до 1221 грн
есть в наличии
Эукарбон - аналог Сенадексин Эукарбон
4 предложения
от 25 до 115 грн
есть в наличии
Бисакодил Гриндекс - аналог Сенадексин Бисакодил Гриндекс
26 предложений
от 28 до 44 грн
есть в наличии
Регулакс Пикосульфат - аналог Сенадексин Регулакс Пикосульфат
181 предложение
от 34 до 133 грн
есть в наличии
Гутталакс - аналог Сенадексин Гутталакс
829 предложений
от 36 до 235 грн
есть в наличии
Гутталакс пикосульфат - аналог Сенадексин Гутталакс пикосульфат
131 предложение
от 52 до 169 грн
есть в наличии
Софтовак - аналог Сенадексин Софтовак
3 предложения
от 153 до 163 грн
есть в наличии
Слабилен - аналог Сенадексин Слабилен
2 предложения
от 180 до 180 грн
есть в наличии
Все аналоги

Сенадексин инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СЕНАДЕКСИН

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: sennosides A & B;

1 таблетка містить сенозидів кальцію А і В - 14 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; ванілін; магнію стеарат; метилпарагідрооксибензоат (Е 218); кислота стеаринова; тальк.

Лікарська форма. Таблетки.

Цільні, правильні, круглі циліндри, верхня і нижня поверхні яких плоскі, краї поверхонь скошені, є риска для поділу, від світло-коричневого до темно-коричневого кольору з вкрапленнями, із запахом ваніліну.

Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Лубнифарм».

Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Петровського, 16.

Фармакотерапевтична група.

Контактні проносні засоби. Глікозиди сени. Код АТС А06А В06.

Проносний препарат рослинного походження (лист сени або олександрійський лист, або лист касії гостролистої), який діє на моторику товстого кишечнику.

Фармакологічна дія обумовлена антраглікозидами (в основному сенозидами А та В), а також іншими глікозидами. При застосуванні внутрішньо глікозиди сени проходять через шлунок і тонкий кишечник у незміненому вигляді, не всмоктуючись. У товстому кишечнику антраглікозиди розщеплюються кишковими бактеріями на фармакологічно активні антрони та антраноли, які подразнюючи інтерорецептори товстої кишки, посилюють перистальтику і прискорюють випорожнення кишечнику. Антрони та антраноли перешкоджають всмоктуванню води та електролітів, сприяють дифузії води в просвіт кишечнику. Внаслідок осмотичного ефекту відбувається збільшення об’єму калових мас, підвищення тиску наповнення, що сприяє стимуляції перистальтики.

Проносна дія виявляється через 6-12 годин. При тривалому застосуванні препарату інтенсивність його дії може знижуватись через зменшення вмісту калію в організмі.

Активні речовини — метаболіти антраглікозидів сени — практично не всмоктуються, в основному виводяться з калом, а також із сечею. Виділяються також з потом, невелика кількість їх потрапляє у грудне молоко.

Показання для застосування.

Запори, обумовлені атонією кишечнику різної етіології.

Підготовка до рентгенологічних досліджень.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Нудота, блювання, гострі запальні захворювання травного тракту (хвороба Крона, коліти), недіагностовані захворювання травного тракту, які можуть бути результатом гострих кишкових захворювань або хірургічних втручань (дивертикуліт, апендицит, перитоніт, часта діарея), кишкова непрохідність, спастичний запор, защемлена грижа, шлунково-кишкові і маткові кровотечі, цистит, епігастральний біль невизначеного походження, спастичний біль, органічні ураження печінки, тяжкі порушення водно-сольового балансу (гіпокаліємія), ректальні геморагії.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Препарат рекомендується застосовувати тільки у тому випадку, якщо нормалізації випорожнення кишечнику не вдається досягти зміною дієти; слід приймати мінімальну ефективну дозу, необхідну для відновлення нормальної функції кишечнику.

Пацієнтам, які приймають серцеві глікозиди, антиаритмічні засоби, препарати, які збільшують інтервал QT, діуретики, кортикостероїди або препарати на основі кореня солодки, слід до початку застосування препарату проконсультуватися з лікарем.

Якщо причина запору невідома або є скарги з боку травного тракту (біль у животі, нудота і блювання), то перед початком прийому проносних засобів необхідно, щоб лікар встановив причину запору, оскільки ці симптоми можуть бути ознаками непрохідності кишечнику, що починається або яка вже є.

Препарат призначений для епізодичного застосування, тому з обережністю і після попередньої консультації з лікарем приймають препарат, якщо застосування препарату триває більше 1 тижня, оскільки тривале застосування проносних засобів, які стимулюють діяльність кишечнику, може призвести до посилення атонії кишечнику.

Препарат не слід застосовувати протягом 2 годин після застосування інших лікарських засобів або у дозах, що перевищують рекомендовані.

Дорослим, які страждають від нетримання калу (інконтиненції), при прийомі препарату слід уникати тривалого контакту шкіри з калом шляхом зміни прокладок (серветок).

З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок, із хронічними запальними захворюваннями кишечнику.

Препарат містить лактозу, що слід враховувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості лактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Хоча застосування препарату вагітним жінкам не протипоказано, однак застосовувати його рекомендовано тільки під спостереженням лікаря. Застосування препарату у вагітних сполучено з більш високою імовірністю розвитку побічних ефектів (абдомінальні болі, діарея).

На час лікування препаратом годування груддю рекомендується припинити, тому що компоненти препарату можуть проникати у грудне молоко і спричиняти часте рідке випорожнення у дитини. У той же час за умови належного дозування виникнення небажаних ефектів у дитини є малоймовірним.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат зазвичай не впливає на керування транспортними засобами і виконання робіт, що вимагають підвищеної уваги, швидкості психічних і рухових реакцій. Проте необхідно перевірити індивідуальну реакцію на препарат.

Діти.

Не рекомендовано для застосування дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо, запиваючи невеликою кількістю рідини, зазвичай перед сном, або вранці.

Дорослим і дітям старше 12 років рекомендується приймати по 2 таблетки 1-2 рази на добу. Максимальна добова доза – 4 таблетки.

Пацієнтам літнього віку варто розпочинати лікування з дози 1 таблетка.

Передозування.

При передозуванні може розвинутися діарея, що спричинює порушення водно-сольового балансу, кишкові коліки, подразнення органів травного тракту, спричинює нудоту, епігастральний біль, судоми, погіршення функції кишечнику, судинний колапс та метаболічний ацидоз.

Лікування: симптоматичне, включаючи промивання шлунка. Якщо існує небезпека серйозної діареї, рекомендована регідратація (прийом великої кількості води).

Побічні ефекти.

Препарат зазвичай добре переноситься, але рідко можливі побічні ефекти, які зазвичай є оборотними і швидко минають після припинення прийому препарату або зменшення його дози.

З боку травного тракту: у поодиноких випадках можливі анорексія, біль у ділянці живота, діарея; при тривалому застосуванні/зловживанні – нудота, блювання, метеоризм, псевдомеланоз кишечнику, атонія товстого кишечнику, порушення травлення, коліки, втрата маси тіла.

З боку сечовидільної системи: зміна забарвлення сечі (червона або коричнева залежно від показника рН, що не має клінічного значення); при тривалому застосуванні/зловживанні – протеїнурія, гематурія.

З боку обміну речовин і метаболізму: тривале застосування/зловживання проносних засобів може призвести до втрати електролітів, головним чином калію, що може викликати порушення серцевої діяльності, відчуття втоми, м’язову слабкість, судоми, колапс.

З боку імунної системи: можуть спостерігатися алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж, кропив’янка, локальна або генералізована екзантема).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

На сьогодні про випадки клінічно значущої лікарської взаємодії не повідомлялося.

Можливе зниження рівня діючих речовин у сироватці крові при одночасному застосуванні хінідину сульфату (антиаритмічного препарату) через конкуруючі властивості з антрахіноновими проносними засобами. Одночасне застосування із серцевими глікозидами внаслідок гіпокаліємії може спричинити серцеву аритмію. При одночасному застосуванні антиаритмічних засобів, діуретиків і кортикостероїдів розвивається м’язова слабкість. При тривалому застосуванні або застосуванні у високих дозах препарат порушує абсорбцію тетрациклінів. Знижує ефективність препаратів, які повільно всмоктуються у травному тракті.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Таблетки № 10 у блістерах.

Категорія відпуску.

Без рецепта.