Серевент Эвохалер аналоги и цены

Всего найдено 55 аналогов Серевент Эвохалер
Все аналоги Серевент Эвохалер подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Салметерол
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Серевент Эвохалер в ближайшей аптеке
Средняя цена
911
436 – 1385 грн

Классификация лекарственного препарата Серевент Эвохалер

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Серевент Эвохалер совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: салметерол

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Серевент Эвохалер представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

СЕРЕВЕНТ™ ЕВОХАЛЕР™

(SEREVENTÔEVOHALER™)

 

Склад:

діюча речовина: сальметерол;

1 доза препарату містить 25 мкг сальметеролу (у формі сальметеролу ксинофоату);

допоміжна речовина: HFA 134a.

 

Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій, суспензія, дозований.

 

Фармакотерапевтична група.

Протиастматичні засоби. Адренергічні препарати для інгаляційного застосування. Селективні агоністи b2-адренорецепторів. Код АТС R03A C12.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Регулярне симптоматичне додаткове лікування оборотної обструкції дихальних шляхів при бронхіальній астмі, включаючи пацієнтів із нічними нападами астми, симптоми хвороби яких недостатньо контролюються застосуванням інгаляційних кортикостероїдів. Лікування хронічних обструктивних захворювань легенів (ХОЗЛ). Попередження нападів астми, спровокованих фізичним навантаженням.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений виключно для інгаляційного застосування.

Застосовувати препарат слід регулярно. Повний терапевтичний ефект досягається після кількох доз препарату. Оскільки існує можливість виникнення побічних ефектів при перевищенні доз препаратів такого класу, дозування і частота застосування препарату можуть збільшуватися лише під наглядом лікаря.

Рекомендовані дози

Астма

Дорослі та діти віком старше 12 років: 2 інгаляції (2 х 25 мкг сальметеролу) 2 рази на добу. При тяжкій обструкції дихальних шляхів дозу можна збільшити до 4 інгаляцій (4 х 25 мкг сальметеролу) 2 рази на добу.

Діти віком старше 4 років: 2 інгаляції (2 х 25 мкг сальметеролу) 2 рази на добу.

Недостатність клінічних даних застосування Серевенту Евохалеру для лікування дітей віком до 4 років не дозволяє призначати препарат хворим цієї вікової групи.

Хронічні обструктивні захворювання легенів

Дорослі: 2 інгаляції (2 х 25 мкг сальметеролу) 2 рази на добу. Діти: препарат для цього показання дітям не призначається.

Особливі групи пацієнтів

Змінювати дозу при лікуванні хворих літнього віку  та хворих із нирковою недостатністю не потрібно. Даних щодо клінічного застосування Серевента Евохалера для лікування хворих із печінковою недостатністю немає.

 

Інструкція для користування інгалятором

Перевірка інгалятора.

Перед першим застосуванням інгалятора або після перерви у користуванні більше 1 тижня зніміть ковпачок мундштука, злегка натискуючи на нього з боків, добре струсіть інгалятор та зробіть 1 розпилення у повітря, щоб переконатися у його адекватній роботі.

 

Користування інгалятором

Зніміть ковпачок мундштука, злегка натискуючи на нього з боків. Переконайтеся, що всередені та ззовні інгалятора, включаючи мундштук, немає сторонніх предметів. Старанно струсіть інгалятор, щоб будь-який сторонній предмет видалити з інгалятора і для того, щоб вміст інгалятора був рівномірно змішаний. Візьміть інгалятор у руку вертикально між великим та іншими пальцями, причому великий палець має бути на корпусі інгалятора нижче мундштука. Зробіть максимально глибокий видих, потім візьміть мундштук у рот між зубами і охопіть його губами, не прикушуючи. Роблячи вдих через рот, натисніть на верхівку інгалятора, щоб виконати розпилення сальметеролу, при цьому продовжуйте повільно і глибоко вдихати. 1 натискання на верхівку інгалятора відповідає 1 дозі. Затримайте дихання, витягніть інгалятор з рота і зніміть палець з верхівки інгалятора. Продовжуйте затримувати дихання стільки, скільки можливо. Якщо необхідно виконати подальші розпилення, зачекайте приблизно 30 секунд, тримаючи інгалятор вертикально. Після цього виконайте дії, описані у пунктах 3-7. Насадіть ковпачок мундштука на місце шляхом натискання та клацання у необхідному напрямку.

ВАЖЛИВО:

Виконуйте дії, описані у пунктах 5, 6 і 7, не поспішаючи. Перед самим розпиленням вдихати треба якомога повільніше. Перші кілька разів слід потренуватися перед дзеркалом. Якщо біля верхівки інгалятора або з боків рота з’явиться «хмарка», необхідно розпочати процедуру знову з пункту 2. Одразу після використання закрити мундштук ковпачком, обережно натискуючи на нього до появи клацання. Як і при застосуванні інших інгаляційних препаратів, терапевтична ефективність може бути зменшена при охолодженні балончика. Не розбирати, не проколювати і не спалювати балон навіть після повного використання.

Якщо лікар дав інші інструкції для користування інгалятором, виконуйте їх, а також звертайтеся за порадою при виникненні будь-яких труднощів.

Діти: може виникнути необхідність у тому, щоб інгаляції дітям проводили дорослі. Попросіть дитину видихнути і виконуйте розпилення одразу після того, як вона почне вдих. Рекомендується освоювати техніку разом. Старші діти або ослаблені дорослі можуть тримати інгалятор обома руками. Слід покласти обидва вказівні пальці на верхівку інгалятора, а обидва великі пальці – на основу нижче мундштука.

 

Чищення

Інгалятор слід чистити не рідше 1 разу на тиждень.

1.      Зніміть ковпачок мундштука.

2.      Не виймайте металевий балон з пластикового футляра.

3.      Протріть зовнішню та внутрішню поверхню ковпачка мундштука та пластиковий футляр сухою серветкою.

4.      Помістіть ковпачок мундштука на місце.

 

НЕ КЛАДІТЬ МЕТАЛЕВИЙ БАЛОН У ВОДУ.

 

Побічні реакції. 

Наведені нижче побічні дії класифіковані за органами і системами та за частотою їх виникнення. Частота виникнення визначається як: дуже часто ³ 1/10; часто ³ 1/100,