Стрептонитол-Дарница цены в аптеках

Цены на Стрептонитол-Дарница в аптеках:
найдено 20 предложений и 20 аптек.
Все цены и наличие Стрептонитол-Дарница актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
20
16.03 – 22.89 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Стрептонитол-Дарница

Офлокаин-Дарница - аналог Стрептонитол-Дарница Офлокаин-Дарница
161 предложение
от 37 до 766 грн
есть в наличии
Офлокаин - аналог Стрептонитол-Дарница Офлокаин
176 предложений
от 36 до 951 грн
есть в наличии
Офло - аналог Стрептонитол-Дарница Офло
1 предложение
от 56 до 56 грн
есть в наличии
Розамет - аналог Стрептонитол-Дарница Розамет
206 предложений
от 74 до 150 грн
есть в наличии
Сангвиритрин - аналог Стрептонитол-Дарница Сангвиритрин
199 предложений
от 82 до 241 грн
есть в наличии
Розекс - аналог Стрептонитол-Дарница Розекс
4 предложения
от 630 до 900 грн
есть в наличии
Все аналоги

Стрептонитол-Дарница инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
СТРЕПТОНІТОЛ®-ДАРНИЦЯ
(STREPTONITOL-DARNITSA)

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: 1 г мазі містить сульфаніламіду 50 мг, нітазолу 20 мг;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, парафін рідкий, макроголу цетостеариловий ефір, цетостеариловий спирт, вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.
Мазь світло-жовтого, жовтого або світло-жовтого із зеленуватим відтінком кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».
Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Фармакотерапевтична група.
Антибіотики і хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування у дерматології.
Код АТС D06B X.

Стрептонітол®-Дарниця – комбінований препарат для місцевого лікування інфікованих ран, що містить стрептоцид і амінітрозол (нітазол). Завдяки такій комбінації діючих речовин значно розширюється спектр антибактеріальної дії препарату, посилюється його бактерицидна ефективність. Препарат чинить антибактеріальну дію на основних збудників гнійно-запальних процесів: синьогнійну і кишкову палички, стафілококи, стрептококи, облігатні анаеробні бактерії як споротвірні (клостридії), так і аспорогенні (бактероїди, пептококи, пептострептококи), включаючи антибіотикостійкі штами, а також антипротозойну дію на багато видів найпростіших, включаючи трихомонади. Препарат має протизапальну дію, обумовлену наявністю амінітрозолу і гідрофільними властивостями основи. Препарат має помірну гіперосмолярну активність, унаслідок чого чинить помірну антиексудативну дію. Мазь Стрептонітол®-Дарниця захищає гранулюючі рани від вторинної інфекції і перешкоджає утворенню в них осередків некрозу.
Контрольовані дослідження фармакокінетики у людини не проводилися. Однак в експериментах на великих лабораторних тваринах установлено, що при місцевому застосуванні мазі Стрептонітол®-Дарниця нітазол і стрептоцид проникають у тканини, що оточують рану, у концентраціях, що забезпечують антибактеріальний ефект не тільки на поверхні рани, але й у таких тканинах. Всмоктування у системний кровотік при цьому мінімальне.

Показання для застосування.
Гнійні рани у процесі остаточного очищення від гнійно-некротичного вмісту (при відсутності великої ексудації) і підготовки до регенерації.
Опіки I-IV ступеня у стадії альтерації, ексудації, формування і відторгнення струпа. Підготовка опікової поверхні до аутодермопластики і ліквідації у ранах гнійної інфекції.
Пролежні, трофічні виразки, тріщини, діабетична гангрена, бешихове запалення. Атопічний дерматит, ускладнений бактеріальною інфекцією.
Вугровий висип, піодермія.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до стрептоциду, нітазолу або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату. Вагітність, період годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Застосування мазі не рекомендується на ранах із великою гнійною ексудацією. При появі алергічної реакції у місці нанесення мазі слід припинити застосування препарату.
Передчасне припинення лікування препаратом може спричинити розвиток стійких до сульфаніламідів мікроорганізмів.
Під час терапії рекомендується пити багато лужних напоїв.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат протипоказаний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.

Діти.
Безпека та ефективність застосування мазі Стрептонітол®-Дарниця у дітей не встановлена, тому застосовувати препарат дітям не рекомендується.

Спосіб застосування та дози.
Мазь Стрептонітол®-Дарниця застосовують місцево.
Після обробки ран і опіків, що включає видалення некротичних тканин і гнійного ексудату, промивання будь-яким дезинфікуючим розчином (наприклад, можуть бути застосовані такі розчини: 0,01 % мірамістину, 3 % перекису водню, фурациліну 1:5000 чи 0,05 % хлоргексидину біглюконату) мазь наносять тонким шаром на уражену поверхню, після чого накладають стерильну марлеву пов'язку або наносять препарат на перев'язочний матеріал, а потім на рану.
При лікуванні гнійних ран препарат застосовують 1-2 рази на добу. При лікуванні опіків – 1 раз протягом 1-2 діб. При лікуванні шкірних інфекційних захворювань – 2 рази на добу протягом 1-3 тижнів. Доза препарату залежить від площі ранової поверхні. Тривалість лікування визначається динамікою загоєння ран.

Передозування.
Випадків передозування препарату не виявлено. Можливе посилення проявів побічних реакцій.

Побічні ефекти.
З боку шкіри: гіперемія шкіри, мокнуття, свербіж, висипи на шкірі, лущення.
Алергічні реакції: кропив’янка, набряк Квінке, набряк обличчя.
Інколи можуть виникати відчуття жару і незначна болісність у місті нанесення препарату. При цьому не потрібно припиняти лікування препаратом, а ранову поверхню необхідно попередньо обробити розчином місцевого анестетика.
При тривалому застосуванні великих доз на великих ділянках шкіри – системна дія: утруднене дихання, стиснення у грудях, лихоманка, озноб, головний біль, біль у горлі, диспепсія, лейкопенія, агранулоцитоз, нудота, блювання, дизурія, кристалурія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Мазь не слід наносити на уражену поверхню одночасно з іншими лікарськими засобами. Під час застосування мазі Стрептонітол®-Дарниця небажано застосовувати такі препарати як дигітоксин, кислоту хлористоводневу, кофеїн, мезатон, фенобарбітал, адреналіну гідрохлорид.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі від 15 °С до 25 °С.

Упаковка.
По 15 г у тубі, по 1 тубі у пачці.

Категорія відпуску.
Без рецепта.