Сульфацил Натрия аналоги и цены

Всего найдено 45 аналогов Сульфацил Натрия
Все аналоги Сульфацил Натрия подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Сульфацетамид
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Сульфацил Натрия в ближайшей аптеке
Средняя цена
25
23 – 26 грн

Классификация лекарственного препарата Сульфацил Натрия

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Сульфацил Натрия совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: сульфацетамид

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Сульфацил Натрия представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

СУЛЬФАЦИЛ НАТРІЮ
(SULFACYL SODIUM)Склад:
діюча речовина: 1 мл розчину містить 300 мг сульфацетаміду натрію;
допоміжні речовини: натрію метабісульфіт (Е 223), 1М розчин натрію гідроксиду, вода для ін`єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Сульфаніламіди.
Код АТС S01А В04.

Клінічні характеристики.
Показання. Інфекційно-запальні захворювання очей, спричинені чутливою до препарату мікрофлорою (кон`юнктивіти, кератити, блефарити, гнійні виразки рогівки, бленорея). Гонорейні захворювання очей у дорослих, профілактика бленореї у новонароджених.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату та інших сульфаніламідів.

Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат закапують в уражене око по 1–2 краплі 3–6 разів на добу. Курс лікування визначає лікар індивідуально, у середньому становить 7-10 днів. Для профілактики бленореї у новонароджених закапують у кожне око по 2 краплі препарату безпосередньо після народження та по 2 краплі через 2 години. При гонорейних захворюваннях очей у дорослих: місцеве лікування (у вигляді закапувань 30 % розчином сульфацетаміду натрію).

Побічні реакції. В окремих випадках можливе подразнення тканин ока (почервоніння, свербіж, набряк повік, печіння).

Передозування. Спостерігається значне подразнення слизової оболонки ока; у цих випадках негайно припиняють застосування препарату. При необхідності призначають симптоматичне лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Сульфацил натрію застосовують у період вагітності або годування груддю за призначенням лікаря, якщо очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних реакцій.

Діти. Сульфацил натрію (30 % розчин) застосовується тільки для профілактики бленореї у новонароджених.

Особливості застосування. Пацієнти з підвищеною чутливістю до фуросеміду, тіазидних діуретиків (гідрохлортіазид), похідних сульфонілсечовини (глібенкламід), інгібіторів карбоангідрази (діакарб) можуть мати підвищену чутливість до Сульфацилу натрію.
Сульфацил натрію при місцевому застосуванні несумісний з препаратами солей срібла.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не досліджувалася.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При сумісному застосуванні з новокаїном, дикаїном, анестезином бактеріостатичний ефект зменшується; дифеніл, саліцилати посилюють токсичність Сульфацилу натрію; при застосуванні з антикоагулянтами непрямої дії підвищується специфічна активність останніх.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Антимікробний засіб групи сульфаніламідів. Чинить бактеріостатичну дію відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій – стрептококів, пневмококів, гонококів, кишкової палички. Механізм дії пов`язаний з конкуруючим антагонізмом з параамінобензойною кислотою і конкуруючим пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів та піримідинів. Внаслідок цього порушується синтез нуклеїнових кислот (ДНК, РНК) бактеріальних клітин і гальмується їх розмноження.
Фармакокінетика. При інстиляції на кон’юнктиву препарат проникає в середовище ока, де і створює свою специфічну антибактеріальну дію. Діє переважно місцево, але частина препарату всмоктується крізь запалену кон’юнктиву та проникає у системний кровотік.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або злегка забарвлена прозора рідина.

Термін придатності. 2 роки.
Після розкриття флакона – 20 діб.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.
Зберігати у захищеному від світла місці при температурі від 8 ºС до 15 ºС.

Упаковка.
По 5 мл або 10 мл 30 % розчину у флаконі з кришкою-крапельницею. По 1 флакону або 5 флаконів у картонній пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА».

Місцезнаходження. Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.