Тавегил аналоги и цены

Всего найдено 112 аналогов Тавегил
Все аналоги Тавегил подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Клемастин
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Тавегил в ближайшей аптеке
Средняя цена
415
34 – 795 грн

Классификация лекарственного препарата Тавегил

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Тавегил представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ТАВЕГІЛ
(TAVEGYL®)

Склад лікарського засобу:
діюча речовина: clemastine;
1 таблетка містить клемастину гідрофумарату 1,34 мг, що відповідає 1мг клемастину;
допоміжні речовини: магнію стеарат, повідон, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат.

Лікарська форма. Таблетки.
Білого або майже білого кольору круглі плоскі таблетки зі скошеними краями, гравірованими літерами: «О», «Т» з одного боку та рискою між ними.

Назва і місцезнаходження виробників.
1. Фамар Італія С.п.А./Famar Italia S.p.A.
вул. Дзамбелетті 25, 20021 – Баранцате (провінція Мілана), Італія/Via Zambeletti 25, 20021-Baranzate (MІ), Italy;
2. Новартіс Фарма Продукціонс ГмбХ / Novartis Pharma Produktions GmbH.
D-79664, Вер, Німеччина/D-79664, Wehr, Germany.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.
Код АТС R06A A04.
Тавегіл – антагоніст Н1-рецепторів. Належить до антигістамінних засобів групи бензгідрильних ефірів. Тавегіл селективно інгібує гістамінні Н1-рецептори та зменшує проникність капілярів. Він здійснює виражену антигістамінну та протисвербіжну дію, яка характеризується швидким початком і значною тривалістю (до 12 годин).
Після прийому внутрішньо клемастин майже повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 2–4 год. Пік антигістамінної дії препарату спостерігається через 5–7 годин і триває протягом 10–12 годин, іноді до 24 годин. Зв'язування клемастину з білками плазми становить приблизно 95 %.
Виведення з плазми має двофазний характер, періоди напіввиведення: 2,7–4,5 години та 21–53 години відповідно. Клемастин метаболізується в печінці. Основний шлях виведення метаболітів – із сечею (45–65 %). Незмінена активна речовина виявляється у сечі лише у невеликій кількості.

Показання для застосування. Сінна гарячка, алергійний риніт, кропив’янка (у т.ч. дермографічна), свербіж, алергійні дерматити і дерматози, як допоміжний засіб при гострій та хронічній екземі, контактний дерматит, а також алергійні реакції, спричинені лікарськими препаратами або укусами комах.

Протипоказання. Підвищена чутливість до клемастину або допоміжних речовин препарату, а також до антигістамінних засобів подібної хімічної структури; пацієнтам які страждають на порфірію; дитячий вік до 6 років; період годування груддю.

Особливі застереження. Таблетки Тавегіл містять лактозу. Пацієнти зі спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом ферменту Lapp-лактази або глюкозо-галактозною мальабсорбцією не повинні вживати цей препарат.
Тавегіл слід застосовувати з обережністю при закритокутовій глаукомі, пептичній виразці шлунка за наявності стенозу, пілородуоденальному стенозі, гіпертрофії передміхурової залози із затримкою сечовипускання і закупоркою шийки сечового міхура.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Тавегіл не призначають у періоди вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У зв’язку з антигістамінним седативним ефектом клемастину Тавегіл, таблетки, мають мінімальний чи помірний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Діти. Дітям до 6 років Тавегіл рекомендований у формі сиропу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці
вранці і ввечері. В особливо тяжких випадках добова доза може бути збільшена до 6 таблеток.
Дітям віком від 6 до 12 років призначають по ½ –1 таблетці перед сніданком і на ніч. Таблетки слід приймати перед їдою, запиваючи водою.

Передозування. Результатом передозування антигістамінних засобів можуть бути як пригнічення, так і збудження ЦНС (пригнічення свідомості, збудження, галюцинації, судоми). Можливі такожантихолінергічні симптоми (сухість у роті, мідріаз, гіперемія, розлади травного тракту і тахікардія).
Лікування полягає у виведенні препарату з організму шляхом промивання шлунка, застосування адсорбентів та проведенні симптоматичної терапії.

Побічні ефекти.
З боку нервової системи:
часто: втома, седативна дія; нечасто: запаморочення; рідко: головний біль.
З боку психіки:
рідко: збудження.
З боку травної системи:
рідко: епігастральний біль, нудота, сухість у роті; дуже рідко: запор.
З боку серцево-судинної системи:
дуже рідко: тахікардія.
З боку шкіри:
рідко: шкірні висипання.
З боку імунної системи:
нечасто: реакції гіперчутливості, задишка; шок – поодинокі випадки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Тавегіл, як і інші антигістамінні препарати, потенціює дію седативних засобів, снодійних, інгібіторів МАО, трициклічних антидепресантів, анксиолітиків, опіоїдних аналгетиків та алкоголю.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.