Тонзилотрен аналоги и цены

Всего найдено 111 аналогов Тонзилотрен
Все аналоги Тонзилотрен подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Прочие препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Тонзилотрен в ближайшей аптеке
Средняя цена
152
93 – 210 грн

Классификация лекарственного препарата Тонзилотрен

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Тонзилотрен представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ТОНЗИЛОТРЕН
(TONSILOTREN®)
Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 таблетка містить Atropinum sulfuricum D5 12,5 мг, Hepar sulfuris D3 10 мг, Kalium bichromicum D4 50 мг, Silicea D2 5 мг, Mercurius bijodatus D8 25 мг;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, сахароза, магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Білі або майже білі, іноді з окремими темними крапками, двоплощинні таблетки зі скошеною кромкою, без запаху або з легким запахом сірки.

Назва і місцезнаходження виробника.
Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ.
Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Комбінація з п'яти гомеопатичних монокомпонентів стимулює власні захисні механізми організму при вірусних і бактеріальних інфекціях глотки на різних стадіях запалення.

Показання для застосування.
Гостре запалення мигдаликів, катаральна та лакунарна ангіна, хронічна і хронічно-рецидивна тонзилярна ангіна, збільшення (гіперплазія) мигдаликів, а також симптоматичне лікування після оперативного видалення мигдаликів у дітей і дорослих.

Протипоказання.
Не застосовувати при гіперчутливості до хрому та до інших компонентів препарату. При захворюваннях щитовидної залози (гіпертиреоз) препарат приймати тільки за призначенням лікаря.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку пацієнту потрібно припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.
Препарат містить сахарозу, тому це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.
Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Тонзилотрен під час вагітності або у період годування груддю слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.
Діти. Препарат призначають дітям віком старше 1 року.

Спосіб застосування та дози.
При гострих захворюваннях дорослим і дітям віком старше 12 років приймати по
1-2 таблетки кожну годину протягом 1-2 днів до покращання (до 12 разів на день); далі - по 1-2 таблетки 3 рази на день до повного одужання. Якщо після закінчення
7 днів лікування препаратом не спостерігається остаточного одужання або з'явилися нові симптоми захворювання, пацієнту слід обов'язково звернутися до лікаря.
Дітям віком від 1 до 12 років приймати перші 1-2 дні по 1 таблетці через кожні 2 години до покращання (до 8 разів на день); потім по 1 таблетці 3 рази на день до повного одужання. Якщо після закінчення 8 днів лікування препаратом не спостерігається повного одужання або з'явилися нові симптоми захворювання, пацієнту слід обов'язково звернутися до лікаря.
При хронічно-рецидивній ангіні, а також при збільшенні піднебінних мигдаликів дорослим і дітям віком старше 12 років приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день.
Дітям віком від 1 року до 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на день.
При хронічно-рецидивній ангіні слід проводити повторні курси лікування (кілька курсів на рік по 6-8 тижнів).
Таблетки слід приймати за 30 хвилин до або через 30 хвилин після їди, повільно розсмоктуючи їх у ротовій порожнині. Дітям віком до 3 років для зручності застосування рекомендується розчиняти таблетку у невеликій кількості води.

Передозування. Не встановлено.

Побічні ефекти.
Після застосування можливе підвищене слиновиділення. У цьому випадку дозу потрібно зменшити або припинити прийом препарату. При виникненні алергічних реакцій з боку шкіри, таких як почервоніння, висипання, слід припинити прийом препарату. У поодиноких випадках можливе виникнення болю в епігастрії та нудоти.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.

Термін придатності. 5 років.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25 ºC у сухому, недоступному для дітей місці.

Упаковка.
По 20 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.