Тридерм цены в аптеках

Тридерм Цены на Тридерм в аптеках:
найдено 967 предложений и 339 аптек.
Все цены и наличие Тридерм актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
245
132.2 – 756.3 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Тридерм

Белогент - аналог Тридерм Белогент
636 предложений
от 1 до 473 грн
есть в наличии
Бетазон Ультра - аналог Тридерм Бетазон Ультра
159 предложений
от 56 до 140 грн
есть в наличии
Бетазон Плюс - аналог Тридерм Бетазон Плюс
65 предложений
от 59 до 110 грн
есть в наличии
Фузидерм-Б - аналог Тридерм Фузидерм-Б
513 предложений
от 60 до 201 грн
есть в наличии
Бетадерм - аналог Тридерм Бетадерм
206 предложений
от 66 до 192 грн
есть в наличии
Целестодерм-В с гарамицином - аналог Тридерм Целестодерм-В с гарамицином
152 предложения
от 118 до 420 грн
есть в наличии
Фуцикорт - аналог Тридерм Фуцикорт
4 предложения
от 590 до 750 грн
есть в наличии
Флуцинар N - аналог Тридерм Флуцинар N
168 предложений
от 22 до 161 грн
есть в наличии
Кремген - аналог Тридерм Кремген
725 предложений
от 37 до 260 грн
есть в наличии
Кандидерм - аналог Тридерм Кандидерм
208 предложений
от 111 до 820 грн
есть в наличии
Все аналоги

Тридерм инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ТРИДЕРМ®
(TRIDERM®)

Склад:
діючі речовини: betamethasone, clotrimazole, gentamycin;
1 г крему містить бетаметазону дипропіонату еквівалентно бетаметазону 0,5 мг, клотримазолу 10 мг та гентаміцину сульфату еквівалентно гентаміцину 1 мг;
допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який, спирт цетостеариловий, пропіленгліколь, поліетиленгліколя цетостеариловий ефір 1000, спирт бензиловий, натрію дигідрофосфат дигідрат, кислота фосфорна, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

Фармакотерапевтична група.
Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики. Код АТС D07С C01.

Клінічні характеристики.
Показання.
Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами, при підозрі ускладнення або ускладнених вторинною інфекцією, яка викликана чутливими до компонентів препарату мікроорганізмами.
Клотримазол є ефективним при лікуванні мікозів стоп, пахової епідермофітії та трихофітії гладкої шкіри, спричинених Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporumcanis, кандидозу, спричиненого Candida albicans, та висівкоподібного лишаю, спричиненого Malassezia furtur (Pityrosporum obiculare).

Протипоказання.
Препарат протипоказаний пацієнтам з підвищенною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату. А також при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, рожевих вуграх, вітряній віспі, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Спосіб застосування та дози.
Тридерм® наносять тонким шаром на всю уражену поверхню та прилеглу ділянку шкіри 2 рази на день, зранку та ввечері. Для отримання ефекту Тридерм® слід застосовувати регулярно. Тривалість лікування залежить від розміру, локалізації ураження та відповіді хворого на лікування. Іноді, якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів, діагноз необхідно переглянути.

Побічні реакції.
Побічні реакції на лікування препаратом Тридерм® спостерігаються рідко та включають порушення пігментації, гіпохромію, відчуття печіння, еритему, ексудацію та свербіж.
Із майже 1000 пацієнтів, які отримували місцеву терапію клотримазолом для лікування дерматомікозів, 95 % показали добру місцеву переносимість. Побічні ефекти, про які було повідомлено, включають відчуття печіння, появу пухирів, лущення, набряк, свербіж, кропив’янку, загальне подразнення шкіри.
Лікування гентаміцином може спричинити тимчасове подразнення (еритема та свербіж), які зазвичай не потребують припинення лікування.
Місцеве застосування бетаметазону (особливо під оклюзивними пов’язками) може зумовити наступні побічні реакції: відчуття печіння, свербіж, подразнення шкіри, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, вугреподібні висипання, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, мацерація шкіри, розвиток вторинної резистентної флори, атрофія шкіри, стриї, пітниця.

Передозування.
При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, в тому числі хвороби Кушинга. Застосування клотримазолу під оклюзивною пов’язкою протягом 6 годин не призводило до розвитку симптомів передозування.
Однократне передозування гентаміцином не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотику мікроорганізмів.
Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом Тридерм® і призначають необхідну терапію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Через те, що безпека застосування місцевих кортикостероїдів у вагітних не встановлена, призначення цих препаратів можливе тільки в тому випадку, коли очікувана користь для майбутньої матері явно перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним у високих дозах та протягом тривалого часу.
Не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди при місцевому застосуванні внаслідок системної абсорбції проникати в грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Діти.
Не рекомендовано застосовувати дітям оскільки відсутній досвід застосування препарату у даній віковій категорії.

Особливості застосування.
Тридерм® не призначений для застосування в офтальмології.
При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування кремом Тридерм® застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.
Будь-які побічні явища, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів.
Спостерігалися перехресні алергічні реакції з аміноглікозидами.
Системна абсорбція глюкокортикостероїдів або гентаміцину при місцевому застосуванні буде вищою, якщо лікування буде проводитися на великих поверхнях тіла або при застосуванні оклюзивних пов’язок, а особливо довготривало або при наявності ушкоджених ділянок шкіри.
Необхідно уникати нанесення гентаміцину на відкриті рани або ушкоджені ділянки шкіри. У таких випадках можуть виникати побічні ефекти після системного застосування гентаміцину.
Слід дотримуватись відповідних застережних заходів у таких випадках.
Довготривале місцеве використання антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори. В цьому випадку, а також при розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції на фоні лікування препаратом Тридерм® терапію слід припинити та призначити відповідну терапію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Взаємодія невідома.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Тридерм® поєднує в собі протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону дипропіонату з широкою антимікотичною дією клотримазолу та широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Клотримазол чинить протигрибкову дію на клітинну мембрану грибів, призводячи до витоку клітинного вмісту.
Гентаміцин забезпечує високоефективне місцеве лікування первинних та вторинних бактеріальних інфекцій шкіри.
Гентаміцин активний відносно Staphylococcus aureus (коагулазо-позитивні, коагулазо-негативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacteraerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.
Фармакокінетика. Дані про фармакокінетику препарату Тридерм® відсутні.

Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості: м’якої консистенції білий або майже білий однорідний крем, який не містить сторонніх включень.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Упаковка. По 15 г або 30 г в алюмінієвих тубах. По 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.
Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія, власна філія Шерінг-Плау Корпорейшн, США /
Schering-Plough Labo N.V., Belgium (subsidiary of Schering-Plough Corporation, USA).

Місцезнаходження.
Індустрієпарк 30 Б2220, Хейст-оп-ден-Берг, Бельгія /
Industriepark 30 В2220, Heist-op-den-Berg, Belgium.