Цефуроксим Cандоз аналоги и цены

Всего найдено 233 аналога Цефуроксим Cандоз
Все аналоги Цефуроксим Cандоз подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Цефуроксим
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Цефуроксим Cандоз в ближайшей аптеке
Средняя цена
291
120 – 461 грн

Классификация лекарственного препарата Цефуроксим Cандоз

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Цефуроксим Cандоз совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: цефуроксим

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Цефуроксим Cандоз представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
 
Цефуроксим САНДОЗ®
(Cefuroxime SANDOZ®)

 

Склад:

діюча речовина: cefuroxime;

1 флакон містить 750 мг або 1500 мг цефуроксиму у формі цефуроксиму натрію.

 

Лікарська форма.

Порошок для  розчину для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другого покоління.

 Код АТС J01D С02.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Призначений для лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами, або до визначення збудника, що спричинив інфекційне захворювання.

Інфекції дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти, інфіковані бронхоектази, бактеріальна пневмонія, абсцес легенів, післяопераційні інфекції органів грудної клітки;

інфекції вуха, горла, носа: синусити, тонзиліти, фарингіти та середні отити;

інфекції сечовивідних шляхів: гострі та хронічні пієлонефрити, цистити, асимптоматичні бактеріурії;

інфекції м’яких тканин: целюліти, бешиха, ранові інфекції;

інфекції кісток і суглобів: остеомієліти, септичні артрити;

акушерство та гінекологія: запальні захворювання тазових органів;

гонорея, особливо у тих випадках, коли протипоказаний пеніцилін;

інші інфекції, включаючи септицемії, менінгіти, перитоніти.

Профілактика інфекцій: при підвищеному ризику виникнення інфекційних ускладнень після операцій у грудній клітці та черевній порожнині, операцій на тазових органах, при серцево-судинних  та ортопедичних операціях.

У більшості випадків монотерапія Цефуроксимом САНДОЗ® є ефективною. Але при необхідності препарат можна застосовувати в комбінації з аміноглікозидними антибіотиками або з метронідазолом (перорально, у супозиторіях або ін’єкційно), особливо для профілактики у шлунково-кишковій та гінекологічній хірургії.

Оскільки цефуроксим існує також у формі цефуроксиму аксетилу для перорального

застосування, можна з парентеральної терапії цефуроксимом послідовно перейти на пероральну терапію у випадках, коли це клінічно доцільно.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до цефуроксиму, інших цефалоспоринів; показання в анамнезі на тяжкі реакції гіперчутливості до пеніциліну або будь-яких інших ß-лактамних антибіотиків.

 

Спосіб застосування та дози.

Цефуроксим САНДОЗ® можна застосовувати для внутрішньом’язових, внутрішньовенних ін’єкцій.

Перед застосуванням препарату рекомендовано зробити шкірну пробу на переносимість.

Дорослим призначають внутрішньом’язово або внутрішньовенно по 750 мг 3 рази на добу. При тяжких інфекціях – по 1500 мг 3 рази на добу.

При необхідності кратність застосування можна збільшити до 4 разів на добу при загальній добовій дозі від 3 до 6 г цефуроксиму.

Немовлята і діти

30-100 мг/кг на добу розподілив на 3-4 ін’єкції. Для більшості інфекцій оптимальною дозою є  60 мг/кг на добу.

Новонароджені

30-100 мг/кг на добу розподілив на 2-3  ін’єкції. Необхідно враховувати, що період напіввиведення цефуроксиму у перші тижні життя може бути в 3-5  разів більшим, ніж у дорослих.

Гонорея

1,5 г шляхом однієї ін’єкції або по 750 мг двома ін’єкціями внутрішньом’язово в обидві сідниці.

Менінгіт

Цефуроксим САНДОЗ® застосовується як засіб монотерапії бактеріального менінгіту, якщо він спричинений чутливими штамами.

Дорослі: 3 г внутрішньовенно  кожні  8 годин.

Немовлята та діти: 150-250  мг/кг на добу внутрішньовенно, розподілені на 3 або 4 дози. Новонароджені: доза має складати 100 мг/кг на добу внутрішньовенно.

Профілактика

Звичайна доза – 1,5 г внутрішньовенно у стадії індукції анестезії при абдомінальних, тазових та ортопедичних операціях. Це може бути доповнено додатковим внутрішньом’язовим введенням 750 мг через 8 і 16 годин.

При операціях на серці, легенях, стравоході та судинах звичайна доза становить 1,5 г внутрішньовенно, введена на стадії індукції анестезії, що потім доповнюється внутрішньом’язовим  введенням 750 мг  3 рази на добу протягом наступних 24-48  годин.

При повній заміні  суглоба 1,5 г порошку цефуроксиму змішати з 1 пакетом метилметакрилатного цементу-полімеру перед додаванням рідкого мономеру.

Послідовна терапія

Пневмонія: 1,5 г Цефуроксиму САНДОЗ® 2-3 рази на добу (внутрішньом’язово або внутрішньовенно)  протягом 48-72  годин, потім 500 мг Цефуроксиму САНДОЗ®, таблетки

2 рази на добу  перорально протягом 7-10  днів.

Загострення хронічного бронхіту: 750 мг Цефуроксиму САНДОЗ® 2-3  рази на добу (внутрішньом’язово або  внутрішньовенно) протягом 48-72 годин, потім  500 мг Цефуроксиму САНДОЗ®, таблетки 2 рази на добу перорально протягом  5-10  днів.

Тривалість як парентеральної, так і пероральної терапії визначається тяжкістю інфекції та клінічним станом пацієнта.

Порушення функції нирок

Цефуроксим виводиться нирками. Тому, як і при застосуванні інших подібних антибіотиків,  пацієнтам з порушеною функцією нирок рекомендується зменшувати дозу Цефуроксиму САНДОЗ® для компенсації більш повільної екскреції препарату. Немає необхідності    зменшувати стандартну дозу (750 мг – 1,5 г 3 рази на добу), якщо рівень кліренсу креатиніну більше 20 мл/хв. Дорослим із вираженим порушенням функції нирок (кліренс креатиніну

10-20 мл/хв) рекомендується доза 750 мг 2 рази на добу, у більш  тяжких випадках (кліренс креатиніну менше  10 мл/хв) – 750 мг 1 раз на добу.

При гемодіалізі потрібно вводити 750 мг внутрішньовенно або внутрішньом’язово  наприкінці кожного сеансу діалізу. Додатково до парентерального введення цефуроксим можна додавати до перитонеальної діалізної рідини (зазвичай 250 мг на кожні 2 літри діалізної рідини). Для пацієнтів, які проходять тривалий артеріовенний гемодіаліз або швидку гемофільтрацію у відділеннях інтенсивної терапії, рекомендована доза становить 750 мг двічі на добу. Пацієнтам, яким проводять повільну гемофільтрацію, потрібно дотримуватись схеми дозування як для лікування при порушеній функції нирок.

Інструкція для застосування.

Сумісність із розчинами для внутрішньовенних ін'єкцій.

Цефуроксим залишається стабільним протягом 2 годин при кімнатній температурі та 24 годин при температурі 2-8° C, якщо його розчинити:

-  у воді для ін’єкцій;

-  0,9  % розчині натрію хлориду;

-  5 % розчині глюкози.

Інструкції щодо розведення.

Цефуроксим САНДОЗ® 750 мг – приготування розчину для внутрішньом'язового введення: необхідно додати 3 мл води для ін’єкцій у флакон з порошком для одержання розчину/суспензії для ін’єкцій. Обережно збовтати до одержання однорідної суспензії.

Цефуроксим САНДОЗ® по 1500 мг не призначений для внутрішньом’язового введення.

Цефуроксим САНДОЗ® 750 мг і 1500 мг – приготування розчину для внутрішньовенного введення: слід розчинити порошок цефуроксиму у воді для ін’єкцій або 0,9 % розчині натрію хлориду або 5 % розчині глюкози, які необхідно додати в об’ємі щонайменше  6 мл у флакони по 750 мг та 15 мл у флакони по 1500 мг для одержання розчину/суспензії для ін’єкцій; обережно збовтати до одержання однорідної суспензії.

При розчиненні, для проведення внутрішньом’язової або внутрішньовенної ін’єкції, з білого або майже білого порошку відповідно утворюється безбарвна або жовтуватого кольору суспензія.

Перед застосуванням готового розчину/суспензії необхідно перевірити його візуально щодо наявності часток, які не розчинилися, або щодо зміни кольору. Його необхідно використати тільки для 1 ін’єкції;  залишки розчину/суспензії викидають.

 

Побічні реакції.

Критерії оцінки частоти виникнення побічних ефектів: часто ≥ 1/100 до