Хондрофлекс аналоги и цены

Всего найдено 306 аналогів Хондрофлекс
Все аналоги Хондрофлекс подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Хондроитин сульфат
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Хондрофлекс в ближайшей аптеке
Средняя цена
65
32 – 98 грн

Классификация лекарственного препарата Хондрофлекс

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Хондрофлекс совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: хондроитина сульфат

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Хондрофлекс представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ХОНДРОФЛЕКС


Склад лікарського засобу:
діюча речовина: хондроїтину сульфат;
1 г мазі містить хондроїтину сульфату 50 мг;
допоміжні речовини: диметилсульфоксид, ланолін, парафін білий м’який, вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.
Мазь світло-жовтого кольору із запахом диметилсульфоксиду.

Назва і місцезнаходження виробника.
ТОВ «Тернофарм».
Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.
Тел./факс: (0352) 521-444, http://www.ternopharm.com.ua.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Хондроїтину сульфат. Код АТС М01А Х25.

Основною діючою речовиною комплексного препарату є хондроїтину сульфат. Ця речовина впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, уповільнює резорбцію кісткової тканини, гальмує процес дегенерації хрящової тканини, перешкоджає ущільненню сполучної тканини і відіграє роль мастила суглобових поверхонь. Нормалізує продукцію суглобової рідини, покращує рухомість суглобів, бере участь у відтворенні основної речовини кісткової та хрящової тканини. Хондроїтину сульфат захищає хрящ при ушкодженнях і має здатність підтримувати реосинтез його матриксу. При зовнішньому застосуванні препарат уповільнює прогресування остеоартрозу, нормалізує обмін речовин у гіаліновій тканині, стимулює регенерацію суглобового хряща, зменшує запалення та біль в уражених суглобах, покращує якість життя хворого. Протизапальна активність хондроїтину сульфату, спрямована, в основному, на клітинний компонент запалення, стимулює синтез гіалуронової кислоти і протеогліканів, пригнічує активність протеолітичних ферментів. Диметилсульфоксид покращує проникнення хондроїтину через шкіру.
Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом з молекулярною масою 20 000 – 30 000. Максимальна концентрація його у плазмі крові досягається через 3 - 4 години після застосування, а у синовіальній рідині – через 4 – 5 годин. Біодоступність – 13 %. Виводиться, в основному, нирками протягом 24 годин.

Показання для застосування. Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів і хребта (переважно локалізовані форми): остеоартроз, міжхребцевий остеохондроз.
Протипоказання.
Тромбофлебіт. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність. Період годування груддю. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Препарат не слід наносити на уражені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани, в очі і на слизові оболонки.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.
Діти. У дитячому віці ефективність та безпека препарату не встановлені, тому не слід застосовувати його таким пацієнтам.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для зовнішнього застосування. Мазь наносять тонким шаром над осередком запалення і втирають протягом 2-3 хвилин до повного її вбирання шкірою. Повторюють нанесення 2-3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально, залежно від ефективності і переносимості терапії, він, як правило, становить 2-3 тижні.
Не слід перевищувати рекомендовані дози і збільшувати тривалість лікування.

Передозування. Випадки передозування препарату малоймовірні. При появі симптомів подразнення шкіри у місці застосування мазі лікування слід припинити.

Побічні ефекти. Шкірні алергічні реакції: свербіж, гіперемія, печія, висипання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При зовнішньому застосуванні препарату його взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 30 г у тубах.

Категорія відпуску. Без рецепта.