Камфомен аналоги и цены

Всего найдено 111 аналогів Камфомен
Все аналоги Камфомен подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Прочие препараты
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Камфомен в ближайшей аптеке
Средняя цена
55
17 – 92 грн

Классификация лекарственного препарата Камфомен

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Камфомен совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: камфора, Клещевина, левоментол, нитрофурал, Эвкалипт прутовидный

Аналоги по показанию и способу применения

Аналоги совпадают по коду ATC 4-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показанию и способу применения.

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Камфомен представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
КАМФОМЕН
Склад лікарського засобу:
діючі речовини: левоментол, олія рицинова рафінована, олія камфорна 10 % для зовнішнього застосування, олія евкаліптова, нітрофурал;
1 балон містить левоментолу 0,06 г, олії рицинової рафінованої 0,61 г, олії камфорної 10 % для зовнішнього застосування 0,61 г, олії евкаліптової 0,61 г, нітрофуралу 0,002 г (2 мг);
допоміжні речовини: етанол 96 %, ізопропілміристат, хладон 134 а.

Лікарська форма.
Аерозоль.
Рідина зеленовато-жовтого або жовтого кольору, зі специфічним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.
АТ «Стома», Україна, 61105, м. Харків, вул. Ньютона, 3.

Фармакотерапевтична група.
Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Антисептики.
Код АТС R02А А20.
Має протизапальну, антимікробну дії, які виявляють олія евкаліптова і нітрофурал, а також протинабрякову дію, зумовлену дією олії комфорної та іншими компонентами, що входять до складу препарату. У механізмі дії велику роль відіграють рефлекторні реакції, пов,язані з подразненням чутливих нервових закінчень. Подразнення рецепторів слизових оболонок супроводжується стимуляцією утворення і вивільнення енкефалінів, ендорфінів, пептидів, які посідають важливе місце у регуляції больових відчуттів, проникності судин порожнини носа, рота, глотки та інших процесів.
Препарат призначається для місцевого застосування, тому його активність не корелює з концентрацією активних речовин у плазмі крові.

Показання для застосування.
У складі комплексного лікування гострих запальних процесів верхніх дихальних шляхів: фарингітів і фаринголарингітів, ринітів, а також у післяопераційний період після тонзилектомії і видалення поліпів.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, похідних нітрофуралу; екзема; коклюш; схильність до бронхоспазму, судом.
Не рекомендується призначати хворим, які працюють в умовах виробництва з великою запорошеністю (борошняною, тютюновою, азбестовою і цементною).
Дитячий вік до 5 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
Не розпилювати поблизу вогню.
Уникати потрапляння препарату в очі. Перед застосуванням препарату особам, схильним до алергії, треба обов’язково порадитися з лікарем.
Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказань до застосування препарату у період вагітності або у період годування груддю не виявлено.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не встановлена.
Діти. Не рекомендується призначати дітям віком до 5 років.

Спосіб застосування та дози.
Перед інгаляцією з розпилювача знімають захисний ковпачок, розпилювач вводять у порожнину носа на глибину 0,5 см або рота і натискають на його основу. Вміст балона при цьому викидається у дрібнодисперсному стані. При одному натискуванні розпилюється 0,1 г препарату.
Камфомен розпилюють у порожнину носа і рота на фазі вдиху. За один сеанс інгаляції здійснюють 2-3 розпилення. Частота інгаляцій становить 3-4 рази на добу. Тривалість застосування становить 5-7 діб. Інгаляції проводять після їди.
Як правило, симптоми захворювання минають через 3-5 діб.

Передозування.
Можливе посилення проявів побічних реакцій. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти.
Іноді можуть розвинутись алергічні реакції (набряк слизової оболонки носа та глотки, свербіж, осіплість голосу, задишка), висипання, головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинених камфорою, ларингоспазм, печіння, пов,язані з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Не встановлена.

Термін придатності.
2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 40 °С. Охороняти від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів.

Упаковка.
По 30 г у балонах аерозольних алюмінієвих з клапанами дозуючої дії, розпилювачами та захисними ковпачками. Кожний балон вміщений у пачку з картону.

Категорія відпуску. Без рецепта.