Ваксол инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Ваксол в ближайшей аптеке

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

ВАКСОЛ

Склад продукту: 100% фармацевтична оливкова олія.

Форма випуску: 10 мл у скляному флаконі
з розпилювачем дозатором.

Описання дії препарату Ваксол®:
Ефективність продукту зумовлена пом'якшуючою та зволожуючою діями оливкової олії. Ваксол®регулює діяльність сірчаних залоз і запобігає надмірному сіркоутворенню, сприяє природному очищенню слухового ходу.
Завдяки розпилювачу отримується дрібнодисперсне розпилення (об'єм однієї дози розпилення – 50 мікролітрів), мікрокраплини препарату Ваксол®поглинаються всією поверхнею шкіри слухового ходу та сірчаним корком, останній розм'якшується, руйнується і видаляється природним шляхом. Завдяки антимікробній та антигрибковій діям оливкової олії Ваксол®створює захисний бар'єр і запобігає проникненню інфекції в зовнішнє вухо при купанні у відкритих водоймах і басейнах.
Ваксол®проявляє протизапальну та знеболюючу дії завдяки вмісту поліфенолів й олеоканталу. Анатомічна форма розпилювача запобігає його надмірному проникненню у слуховий хід. Після застосування препарату Ваксол®відсутня необхідність у додатковому промиванні вух.

Флакон містить 200 доз, що достатньо для 6-ти місяців
профілактичного використання.

Ваксол®рекомендують:
• дорослим і дітям з проблемою сірчаних корків і надмірним сіркоутворенням, а також при надмірній сухості шкіри слухового ходу;
• після грибкових захворювань або використання вушних анальгетиків та антибіотиків;
• користувачам слухових апаратів і вушних гарнітур з метою профілактики утворення сірчаних корків;
• під час купання у басейнах і відкритих водоймах задля попередження вушних інфекцій;
• дітям у разі наявності «молочних» корків.

Інструкція для застосування
Безпосередньо перед застосуванням спрей зігріти у долонях, збовтати й натиснути на розпилювач 1–2 рази для його активування (якщо розпочали новий флакон). Тримаючи флакон вертикально, голівку дозатора направити у слуховий хід і натиснути до упору.
Застосовувати Ваксол®1–2 рази на тиждень по 1 аплікації в кожне вухо з метою профілактики утворення сірчаних корків при підвищеному сіркоутворенні чи проблемах із природним виведенням вушного секрету.
У разі наявності сірчаного корку застосовувати Ваксол®по 1–2 аплікації у вухо протягом 4–5 днів, виконуючи легкий масаж ділянки козелка.
Корок зруйнується та видалиться самостійно. При підвищеній щільності сірчаного корку або анатомічно вузькому зовнішньому слуховому ході може виникнути потреба вимити залишки корку. В цьому випадку рекомендується звернутись до лікаря.
При купанні у відкритих водоймах чи в басейні з метою запобігання грибковим і бактеріальним захворюванням вух застосовувати Ваксол® по 1 аплікації 1 раз на день в кожне вухо протягом усього періоду купання.
Після протигрибкової/антибактеріальної терапії застосовувати Ваксол® по 1 аплікації 1 раз на день протягом тижня.
Насадку дозатора можна знімати й промивати.

Застереження при застосуванні:

• людям з ушкодженою барабанною перетинкою чи вушним болем перед застосуванням препарату Ваксол®необхідно проконсультуватися з лікарем;
• застосування препарату Ваксол®не має вікових обмежень, але перед застосуванням у дітей до 1-го року необхідно проконсультуватися з лікарем;
• не використовувати при підвищеній чутливості або алергії до оливкової олії;
• випадки передозування препарату Ваксол®не описані;
• у разі виникнення незвичайної реакції необхідно припинити застосування препарату Ваксол®і звернутися до лікаря.