Веносмин инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Веносмин в ближайшей аптеке
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ВЕНОСМІН

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: diosminum, hesperidinum;
1 таблетка містить: суму флавоноїдних фракцій 500 мг: діосміну 450 мг, гесперидину 50 мг;
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, коповідон, кремнію діоксид, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза 6 сР), поліетиленгліколь (макрогол) 6000, титану діоксид (Е 171), тальк, заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий.

Лікарська форма.
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою від світло-коричневато-рожевого до оранжево-рожевого кольору, видовженої форми, верхня і нижня поверхні яких опуклі, з рискою для поділу.

Назва і місцезнаходження виробника.
ПАТ “Фітофарм”.
Україна, 84500, Донецька обл., м. Артемівськ, вул. Сибірцева, 2.

Фармакотерапевтична група.
Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації.
Код АТС С05С А53.
Фармакологічні властивості. Ангіопротекторний, венотонізуючий, капіляростабілізуючий, протинабряковий, протизапальний засіб. Препарат стабілізує лізосомальні мембрани, гальмує вивільнення аутолітичних кліткових ферментів, що розщеплюють протеоглікани, зменшує патологічно підвищену проникність і ламкість капілярів, попереджує транскапілярну фільтрацію низькомолекулярних білків, електролітів і води у міжклітинний простір, запобігає венозному застою і тромбозу (особливо у нижніх кінцівках), підвищує венозний тонус, зменшує периферичні набряки, відчуття важкості, втомленості, напруження і болю в ногах.
При прийомі внутрішньо швидко адсорбується у шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 5 годин після прийому. Метаболізується з утворенням фенольних кислот. Накопичується у підшкірних венах нижніх кінцівок, меншою мірою – в тканинах нирок, печінки і легенів, в інших тканинах організму визначається у незначних кількостях. Вибіркове накопичення діосміну в ділянці венозних судин досягає максимуму через 9 годин після прийому і триває упродовж наступних 96 годин. Період напіввиведення - 11 годин. Виводиться, головним чином, з калом, із сечею – не більше 14 % прийнятої дози.

Показання для застосування.
Хронічна недостатність вен та лімфатичних судин нижніх кінцівок органічної та функціональної природи, яка виражається у набряках, болю, важкості у ногах, нічних судомах, трофічних виразках, лімфедемі). Гострий та хронічний геморой.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату, період годування груддю.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. На сьогодні немає повідомлень щодо будь-яких побічних ефектів при застосуванні у вагітних жінок. За необхідності лікування препаратом годування груддю треба припинити, оскільки немає даних щодо виділення діосміну в грудне молоко.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. У разі появи ознак побічної дії препарату (див. “Побічні ефекти”) необхідно бути обережними.
Діти. Дані щодо застосування препарату у дітей відсутні, тому препарат не застосовується у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози.
Призначається дорослим.
При хронічній недостатності вен та лімфатичних судин нижніх кінцівок (при набряках, болю, важкості у ногах, нічних судомах, трофічних виразках, лімфедемі та ін.) і для попередження рецидивів при хронічному геморої приймають по 1 таблетці 2 рази на добу (вранці і ввечері) під час їжі. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їжі.
Тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу захворювання. Середня тривалість лікування становить 2 - 3 місяці.
При загостренні геморою призначають по 6 таблеток на добу впродовж перших 4 днів, далі - по 4 таблетки на добу упродовж наступних 3 днів. Лікування проводять коротким курсом. У випадку, якщо симптоми не зникають після короткого курсу, слід провести проктологічне обстеження і переглянути терапію, що проводиться.
При загостренні геморою застосування препарату не замінює специфічного лікування.

Передозування.
Не описане.

Побічні ефекти.
З боку травної системи: у поодиноких випадках – діарея, диспепсія, нудота, блювання.
З боку центральної нервової системи: у поодиноких випадках – нейровегетативні розлади (запаморочення, головний біль, загальне нездужання).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Не відома.

Термін придатності.
2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 30 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.
По 10 таблеток у блістері, по 3 або 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску.
Без рецепта.