Вентеро нова инструкция по применению

Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Вентеро нова в ближайшей аптеке

ЗАТВЕРЖДЕНО

ІНСТРУКЦІЯ

для  медичного застосування препарату

 

ВЕНТЕРО-НОВА

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка містить: сепії їстівної висушеної грудного щита (Endoconha Sepia (Sepia esculenta Hoyle) 156 мг; рябчика хубейського висушених цибулин (Bulbus Fritillariae hupehensis (Fritillaria hupehensis Hsiao et K.C.Hsia)) 78 мг; мелії тоозендан висушених та проварених у вині зрілих плодів (без шкірочки) (Melia toosendan Sieb. et Zucc.) 78 мг; коптиса китайського висушених кореневищ (Rhizomata Coptidis (Coptis chinensis)) 39 мг; абрикоса звичайного висушеного   зрілого насіння (ядер плодів) (Semen Armeniacae amarum (Armeniaca vulgaris Lat.)  39 мг; хохлатки яньхусо висушених та виварених в оцті кореневищ ( Rhizomata Corydalis (Corydalis yanhusuo W.T.Wang)) 39 мг; хурми східної розтовченого насіння (Mannosum Kaki (Diospyros kaki Thunb.)  39 мг; еводії рутоплідної висушених та виварених у солоній воді плодів (Fructus Evodiae (Evodia rutaecarpa (Juss.) Benth. Var. officinalis (Dode) Huang) 20 мг; алойного дерева китайського деревинної смоли (Lignum Aquilariae resinatum (Aquilaria sinensis (Lour.) Gilg)  11,96 мг;

допоміжні речовини: цукор тростинний, тальк, гідроксиметилцелюлоза, поліакрилат, титану діоксид, твін-80, хлорофілу мідно-натрієва сіль.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.                                    

 

Таблетки, вкриті оболонкою, круглі, двоопуклої форми, від світло-зеленого до зеленкувато-сірого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.                                                        

Фармацевтична компанія «Цісін» Лтд., Китай.                                                    

Вул. Синьганчжунлу Чіганьбейцзе, 33, м. Гуанчжоу, Китай, 510310.

 

Фармакотерапевтична група. Антациди у комбінаціях з іншими препаратами.

Код АТС А02А X.

 

Вентеро-Нова є комбінованим препаратом, фармакологічні властивості якого зумовлені комбінованою фармакологічною дією рослинних компонентів, що входять до його складу.

Препарат має виражені антацидні, антисекреторні, протизапальні, місцево-анастезуючі, спазмолітичні, анти­бактеріальні властивості, поліпшує регенераторні процеси у слизовій оболонці шлунка і дванадцятипалої кишки, а також моторику шлунка і дванадцятипалої кишки.

 

 

Показання для застосування.

Хронічний гастрит з підвищеною секреторною активністю; хронічний гастродуоденіт; виразкова хвороба  шлунка та  дванадцятипалої кишки.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь якого компонента, що входить до складу препарату Вентеро-Нова. Атрофічний гастрит.

 

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Під час застосування препарату забороняється вживати гостру та кислу їжу.

Препарат містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Негативний вплив препарату у період вагітності або годування груддю не зареєстрований, однак застосування Вентеро-Нова у ці періоди має здійснюватись лише за рекомендацією лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не чинить негативного впливу на здатність керувати транспортними засобами або на роботу з іншими механізмами.

Діти. Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені, тому його не застосовують цій категорії пацієнтів.

 

Спосіб застосування та дози.

Вентеро-Нова застосовують внутрішньо дорослим пацієнтам.

Приймати по 3 таблетки 2-3 рази на добу за 2 години до або через 2 години після прийому їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Термін застосування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання. Середній курс лікування становить 15 днів.

 

Передозування.

Дані щодо передозування відсутні.

 

Побічні ефекти.

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах виникнення побічних реакцій не зареєстроване.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 12 таблеток у блістері; по 2 блістери в герметичному пакеті з алюмінієвої фольги;      по 1 пакету в пачці з картону.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.