Витрум форайз форте цены в аптеках

Цены на Витрум форайз форте в аптеках:
найдено 103 предложения и 83 аптеки.
Все цены и наличие Витрум форайз форте актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Средняя цена
316
154.88 – 587.55 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Витрум форайз форте

Квадевит - аналог Витрум форайз форте Квадевит
650 предложений
от 47 до 215 грн
есть в наличии
Витрум энерджи - аналог Витрум форайз форте Витрум энерджи
193 предложения
от 54 до 515 грн
есть в наличии
Оптикс - аналог Витрум форайз форте Оптикс
715 предложений
от 54 до 928 грн
есть в наличии
Оптикс Форте - аналог Витрум форайз форте Оптикс Форте
269 предложений
от 54 до 435 грн
есть в наличии
Биовиталь Киндер - аналог Витрум форайз форте Биовиталь Киндер
79 предложений
от 76 до 135 грн
есть в наличии
Витрум форайз - аналог Витрум форайз форте Витрум форайз
164 предложения
от 79 до 588 грн
есть в наличии
Киндер Биовиталь Ведмежуйки - аналог Витрум форайз форте Киндер Биовиталь Ведмежуйки
5 предложений
от 79 до 191 грн
есть в наличии
Фарматон - аналог Витрум форайз форте Фарматон
2 предложения
от 88 до 298 грн
есть в наличии
Витрум Мемори - аналог Витрум форайз форте Витрум Мемори
67 предложений
от 101 до 1040 грн
есть в наличии
Мультимакс - аналог Витрум форайз форте Мультимакс
77 предложений
от 116 до 228 грн
есть в наличии
Кидди Фарматон - аналог Витрум форайз форте Кидди Фарматон
250 предложений
от 140 до 306 грн
есть в наличии
Витрум Q10 - аналог Витрум форайз форте Витрум Q10
11 предложений
от 154 до 294 грн
есть в наличии
Специальное драже Мерц - аналог Витрум форайз форте Специальное драже Мерц
223 предложения
от 246 до 1400 грн
есть в наличии
Витрум Форайз 50+ - аналог Витрум форайз форте Витрум Форайз 50+
5 предложений
от 312 до 362 грн
есть в наличии
Визиобаланс Опти - аналог Витрум форайз форте Визиобаланс Опти
45 предложений
от 394 до 914 грн
есть в наличии
Витрум Вижн - аналог Витрум форайз форте Витрум Вижн
5 предложений
от 720 до 2150 грн
есть в наличии
Кардиоэйс - аналог Витрум форайз форте Кардиоэйс
1 предложение
от 731 до 731 грн
есть в наличии
Все аналоги

Витрум форайз форте инструкция

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ВІТРУМ® ФОРАЙЗ ФОРТЕ

 

 

Склад лікарського засоб:

діючі речовини: 1 таблетка містить лютеїну 6 мг, зеаксантину 0,5 мг, бета-каротину 1,5 мг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг, вітаміну Е (у вигляді dl-альфа токоферолу ацетату) 10 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) 1,2 мг, цинку (у вигляді цинку оксиду) 5 мг, селену (у вигляді селену амінохелатного комплексу) 25 мкг, рутину 25 мг, екстракту чорниці сухого стандартизованого, що містить не менше 25 % антоціанозидів 60 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, кальцію гідрофосфат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, барвник титану діоксид (Е 171), пропіленгліколь, барвник опадрай ІІ жовтий (спирт полівініловий, тальк, барвник титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, лецитин, барвник заліза оксиди та гідроксиди (Е 172).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Таблетки овальної форми з двоопуклою поверхнею, вкриті оболонкою від світло-бежевого до світло-жовтого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Юніфарм, Інк., 200 Хікс стріт, Вестбері, Нью-Йорк, 11590, США.

Юніфарм, Інк., 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США.

 

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з іншими добавками.

Код АТС A11А В.

Вітамінно-мінеральний комплекс з рослинними добавками для профілактики захворювань очей та вікових порушень зору.

Специфічні каротиноїди лютеїн та зеаксантин містяться у кришталику та сітківці ока та забезпечують захист фоторецепторних клітин від кисневих радикалів, індукованих світлом.

Бета-каротин в організмі перетворюється на вітамін А, необхідний для нормального функціонування сітківки, а саме – забезпечує перехід опсину в родопсин – пігмент, що забезпечує нічне бачення.

Вітамін С має виражені антиоксидантні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, необхідний для синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної тканини. Нормалізує проникність капілярів. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антидотні властивості.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін В2 підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функції центральної і вегетативної нервової системи, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну.

Цинк є компонентом низки металоферментів, важливим структурним компонентом протеїнів та клітинних мембран. Має антиоксидантні властивості.

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів. Є антиоксидантом, функціонує разом з вітаміном Е.

Рутин зменшує проникність капілярів, набряклість та запалення, укріплює стінки судин.

Екстракт чорниці містить антоціаніди, які чинять протизапальну та антиоксидантну дію. Вони сприяють покращенню реологічних властивостей крові (знижуючи тонус стінки судин та зменшуючи тромбоутворення), сприяють укріпленню стінки кровоносних судин (ефект зумовлений здатністю антоцианідів впливати на регуляцію біосинтезу колагену), а також прискорюють відновлення знебарвленого родопсину.

 

Показання для застосування. Призначають з профілактичною метою при порушеннях адаптації ока до темноти та гемералопатіях, аномаліях рефракції, віковій дегенерації сітківки, зорових навантаженнях; для прискорення реконвалесценції після офтальмологічних операцій.

У комплексній терапії як допоміжний засіб при лікуванні міопії середнього та високого ступенів; спазму акомодації; зорової астенопії; запалення сітківки; центральної та периферичної хоріоретинальної дистрофії; пігментного ретиніту; ретинопатії при діабеті або гіпертензії; глаукоми.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; ниркова недостатність, хронічний гломерулонефрит, сечокам’яна хвороба, саркоїдоз, гіпервітаміноз А, Е, непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози-галактози, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, тиреотоксикоз, хронічна серцева недостатність, одночасний прийом ретиноїдів, селеноз.

Вагітність та період годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

 

Належні засоби безпеки при застосуванні. З обережністю призначають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при декомпенсації серцевої діяльності, жовчокам’яній хворобі, хронічному панкреатиті, у хворих на гострий нефрит, на ішемічну хворобу серця, цукровий діабет, з новоутвореннями.

Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливо передозування останніх в організмі.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю не проводилось, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Оскільки складові лікарського засобу можуть викликати запаморочення, сонливість, його не слід застосовувати при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

 

Діти. Лікарський засіб не застосовують дітям віком до 12 років.

 

Спосіб застосування та дози. Препарат призначають дорослим та дітям віком старше 12 років. Застосовують внутрішньо під час або після їди. По 1 таблетці на день протягом 1-2 місяців.

 

Передозування. При передозуванні можуть виникнути алергічні реакції. Лікування: промивання шлунка, застосування активованого вугілля перорально, симптоматична терапія.

 

Побічні ефекти. При застосування препарату у рекомендованих дозах дуже рідко можливі побічні реакції:

Порушення з боку імунної системи: в осіб з підвищеною чутливістю можливі алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіонеротичний набряк, гіпертермія.

Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив’янка, відчуття свербежу, почервоніння шкіри, рідко - бронхоспазм.

Шлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, блювання, діарея, втрата апетиту.

Порушення з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена збудливість, сонливість, пітливість.

При тривалому застосування у високих дозах виникають подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, аритмії, парестезії, гіперурикемія, зниження толерантності до глюкози, гіперглікемія, порушення функції нирок, сухість і тріщини на долонях і ступнях, випадання волосся, себорейні висипання, зміни показників сечі, збільшення вмісту кальцію в крові та сечі, кальциноз м’яких тканин, нирок, легень, судин.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Максимальний ефект каротиноїдів спостерігається при прийомі разом з їжею, яка містить жири (особливо – рослинні олії).

Одночасне застосування холестираміну, колестиполу, орлістату та проносних засобів зменшує всмоктування каротиноїдів. Вiтамін С підсилює дiю та прояви побічних реакцій сульфанiламiдiв. Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в місці, недоступному для дітей, при температурі до 30 °С.

 

Упаковка. По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в коробці. По 30 або 60 таблеток у флаконі, по 1 флакону в коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.