Витрум Мемори аналоги и цены

Всего найдено 96 аналогов Витрум Мемори
Все аналоги Витрум Мемори подобраны по международной системе классификации лекарственных средств АТС (анатомо-терапевтическо-химическая классификация).
Действующие вещества: Поливитамины в других комбинациях
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Витрум Мемори в ближайшей аптеке
Средняя цена
2103
6 – 4200 грн

Классификация лекарственного препарата Витрум Мемори

Аналоги по составу

У нижеперечисленных аналагов Витрум Мемори совпадают коды ATC. Аналоги подобраны по химической структуре лекарственного препарата и являются наиболее подходящими заменителями. Одинаковый состав, показания к применению, могут отличаться дозы действующих веществ.
Состав: комбинация многих действующих веществ

Аналоги по коду ATC 3-го уровня

Аналоги совпадают по коду ATC 3-го уровня. Лекарственные препараты, имеющие различный состав, но могут быть схожи по показания и способу применения.
Все аналоги Витрум Мемори представлены исключительно в ознакомительных целях и не являются поводом для самостоятельного принятия решения о замене препарата. Перед употреблением препарата проконсультируйтесь с врачом и ознакомьтесь с инструкцией по применению.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

IНСТРУКЦIЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ВІТРУМ® МЕМОРІ


Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 таблетка містить стандартизованого екстракту листя гінкго білоба (Ginkgo biloba) 60 мг, що містить флавонових глікозидів 14,4 мг та терпенових лактонів 3,6 мг, екстрагуючий розчинник: вода; цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг; вітаміну В1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1,5 мг; вітаміну В2 (рибофлавіну) 1,7 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг; вітаміну С (аскорбінової кислоти) 60 мг;
допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза), поліетиленгліколь, титану діоксид (Е 171), барвник заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Круглі двоопуклi таблетки, вкриті оболонкою від світло-бежевого до коричневого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника. Юніфарм, Інк.; 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з іншими добавками. Код АТС А11А В.

Препарат стимулює кровообіг, покращуючи кровопостачання всіх органів, насамперед головного мозку, внаслідок чого останній отримує додатково кисень, глюкозу та інші поживні речовини; містить сильнодіючі антиоксиданти, сприяючи інгібуванню вільних радикалів, що викликають різноманітну, у тому числі і мозкову патологію; підвищує толерантність мозку до дефіциту кисню; захищає клітини мозку від дії травм, інтоксикацій, збільшує тривалість їх життя; знижує активність тромбоутворювального чинника, що обумовлює уповільнення кровообігу у мозку пацієнтів літнього віку і при мозкових травмах.
Основна діюча речовина препарату – стандартизований екстракт листя гінкго білоба, що містить флавонові глікозиди та терпенові лактони та є периферичним вазодилататором. Чинить вазодилаторний вплив на судинну систему у цілому. Перешкоджає розвитку артеріального спазму, сприяє покращанню мозкового кровообігу та постачанню мозкової тканини киснем та глюкозою. Нормалізує метаболічні процеси, сильнодіючий антиоксидант. Має виражені протинабрякові властивості як по відношенню до тканин мозку, так і периферичних тканин. Істотно впливає на нейромедіаторні процеси у центральній нервовій системі, прискорюючи виділення нейромедіаторів, їх зворотне захоплення та катаболізм нейромедіаторів.
Вітамін В1 – кофермент ензимів, що регулюють вуглеводний та білковий обмін, він також необхідний для нормального функціонування нервової системи, позитивно впливає на проведення нервових імпульсів у синапсах.
Вітамін В2 входить до складу флавінових ферментів, що беруть участь у транспорті водню (дихання тканин) та утворенні АТФ у мітохондріях.
Вітамін В6 входить до складу ензимів, що беруть участь в обміні амінокислот та ліпідів. Потрібен для нормального функціонування периферичної та центральної нервової системи.
Вітамін С бере участь в окислювально-відновлювальних процесах, нормалізує проникність капілярів.
Цинк належить до мінеральних антиоксидантів, що разом з вітаміном В6 бере участь в утворенні ненасичених жирних кислот. Впливає на засвоєння вітамінів і нормалізацію обміну речовин.

Показання для застосування.
Дисциркуляторна енцефалопатія різної етіології; деменція, у тому числі у хворих на хворобу Альцгеймера; порушення мікроциркуляції та периферичного кровообігу; нейросенсорні порушення, у тому числі запаморочення, відчуття шуму у вухах, гіпоакузія.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Нефролітіаз, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, виражені порушення функції нирок, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Належні заходи безпеки при застосуванні.
З обережністю призначають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, сечокам’яній хворобі, при ураженнях печінки, пацієнтам із захворюванням нирок в анамнезі, схильністю до тромбоутворення та кровотеч (гемофілія, тромбоцитопенія, тромбоцитопатії тощо). Препарат не застосовують хворим із непереносимістю фруктози, синдромом мальабсорбції глюкози-галактози. Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливе передозування останніх в організмі. Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат протипоказаний у період вагітності. На період лікування слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Під час лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Діти. Препарат не застосовують дітям до 12 років.

Спосіб застосування та дози.
Дорослим та дітям від 12 років по 1 таблетці на добу після їди. Тривалість курсу лікування – 6-8 тижнів.

Передозування.
Можливе посилення проявів побічних реакцій, біль у животі, нудота, блювання, здуття живота, порушення функції нирок, алергічні висипання на шкірі, свербіж, головний біль, підвищена збудливість.
Лікування. Необхідно викликати блювання. Подальше лікування симптоматичне.

Побічні реакції.
Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться, побічні реакції виникають рідко.
Порушення з боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіонеротичний набряк, бронхоспазм, гіпертермія.
Порушення з боку нервової системи: головний біль, запаморочення.
Шлунково-кишкові порушення: нудота, блювання, діарея, диспепсія, збільшення секреції шлункового соку.
Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: кропив’янка, почервоніння шкіри, свербіж, шкірні висипання.
Інші: зниження згортання крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Через підвищений ризик кровотеч слід уникати одночасного прийому препарату з антикоагулянтами, антиагрегантами. Геморагії можуть посилитися при поєднанні прийому препарату з хініном. Вітамін С посилює дію протимікробних лікарських засобів із групи сульфаніламідів.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30 °С.

Упаковка.
По 30 таблеток у блістері. По 1, або 2, або 3 блістери в коробці.

Категорія відпуску.
Без рецепта - № 30, № 60; за рецептом - № 90.