Витрум Юниор цены в аптеках

Цены на Витрум Юниор в аптеках:
найдено 440 предложений и 314 аптек.
Все цены и наличие Витрум Юниор актуальны на сегодняшний день. Купить перепарат вы сможете в любой из нижеперечисленных аптек.
Укажите ваш точный адрес, чтобы купить Витрум Юниор в ближайшей аптеке
Средняя цена
196
103.98 – 353.81 грн
Условия пользования

Цены на аналоги Витрум Юниор

Супрадин - аналог Витрум Юниор Супрадин
413 предложений
от 5 до 1100 грн
есть в наличии
Олиговит - аналог Витрум Юниор Олиговит
1 предложение
от 26 до 26 грн
есть в наличии
Прегнавит - аналог Витрум Юниор Прегнавит
33 предложения
от 26 до 229 грн
есть в наличии
Супервит - аналог Витрум Юниор Супервит
297 предложений
от 28 до 136 грн
есть в наличии
Витакап - аналог Витрум Юниор Витакап
466 предложений
от 30 до 434 грн
есть в наличии
Дуовит - аналог Витрум Юниор Дуовит
684 предложения
от 54 до 286 грн
есть в наличии
Витрум кидз - аналог Витрум Юниор Витрум кидз
572 предложения
от 68 до 423 грн
есть в наличии
Мульти-Табс - аналог Витрум Юниор Мульти-Табс
811 предложений
от 68 до 785 грн
есть в наличии
Мульти-Табс Малыш - аналог Витрум Юниор Мульти-Табс Малыш
121 предложение
от 68 до 785 грн
есть в наличии
Витрум бьюти - аналог Витрум Юниор Витрум бьюти
342 предложения
от 85 до 566 грн
есть в наличии
Супрадин Рош - аналог Витрум Юниор Супрадин Рош
35 предложений
от 87 до 177 грн
есть в наличии
Мульти-Табс классический - аналог Витрум Юниор Мульти-Табс классический
155 предложений
от 117 до 194 грн
есть в наличии
Витрум Центури - аналог Витрум Юниор Витрум Центури
258 предложений
от 117 до 281 грн
есть в наличии
Витирон Сускапс - аналог Витрум Юниор Витирон Сускапс
52 предложения
от 131 до 176 грн
есть в наличии
Дуовит Комби - аналог Витрум Юниор Дуовит Комби
39 предложений
от 132 до 246 грн
есть в наличии
Перфектил - аналог Витрум Юниор Перфектил
717 предложений
от 141 до 2100 грн
есть в наличии
Перфектил Плюс - аналог Витрум Юниор Перфектил Плюс
351 предложение
от 141 до 1161 грн
есть в наличии
Дуовит для мужчин - аналог Витрум Юниор Дуовит для мужчин
21 предложение
от 150 до 243 грн
есть в наличии
Дуовит для женщин - аналог Витрум Юниор Дуовит для женщин
10 предложений
от 152 до 245 грн
есть в наличии
Витрум пренатал форте - аналог Витрум Юниор Витрум пренатал форте
159 предложений
от 153 до 624 грн
есть в наличии
Элевит Пронаталь - аналог Витрум Юниор Элевит Пронаталь
1020 предложений
от 5 до 837 грн
есть в наличии
Юнивит - аналог Витрум Юниор Юнивит
233 предложения
от 23 до 648 грн
есть в наличии
Мультивитамол Др. Тайсс - аналог Витрум Юниор Мультивитамол Др. Тайсс
192 предложения
от 52 до 112 грн
есть в наличии
Центрум - аналог Витрум Юниор Центрум
51 предложение
от 54 до 1700 грн
есть в наличии
Кальцинова - аналог Витрум Юниор Кальцинова
5 предложений
от 56 до 280 грн
есть в наличии
Фарматон Кидди - аналог Витрум Юниор Фарматон Кидди
47 предложений
от 83 до 298 грн
есть в наличии
Пиковит Д - аналог Витрум Юниор Пиковит Д
32 предложения
от 100 до 206 грн
есть в наличии
Сертовит - аналог Витрум Юниор Сертовит
19 предложений
от 134 до 182 грн
есть в наличии
Центрум Сильвер - аналог Витрум Юниор Центрум Сильвер
4 предложения
от 189 до 700 грн
есть в наличии
Все аналоги

Витрум Юниор инструкция

IНСТРУКЦIЯ
для медичного застосування препарату
ВІТРУМ® ЮНІОР

Склад лікарського засобу:
діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату) 1,72 мг (5000 МО), вітаміну Е (dl-альфа токоферолу ацетату) 30 мг (30 МО), вітаміну D3 (холекальциферолу) 10 мкг (400 МО), вітаміну С (у вигляді аскорбінової кислоти та натрію аскорбату) 300 мг, вітаміну В1 (у вигляді тіаміну мононітрату) 1,5 мг, вітаміну В2 (рибофлавіну) 1,7 мг, вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 2 мг, вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 6 мкг, фолієвої кислоти 400 мкг, нікотинаміду 20 мг, пантотенової кислоти (у вигляді кальцію пантотенату) 10 мг, біотину 45 мкг, вітаміну К1 (фітонадіону) 10 мкг, кальцію (у вигляді кальцію фосфату) 160 мг, фосфору (у вигляді кальцію фосфату) 50 мг, магнію (у вигляді магнію оксиду) 40 мг, заліза (у вигляді заліза фумарату) 18 мг, міді (у вигляді міді оксиду) 2 мг, цинку (у вигляді цинку оксиду) 15 мг, марганцю (у вигляді марганцю сульфату) 1 мг, йоду (у вигляді калію йодиду) 150 мкг, молібдену (у вигляді натрію молібдату) 20 мкг, хрому (у вигляді хрому хлориду) 20 мкг;
допоміжні речовини: сахароза (цукроза), целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова, сорбіт (D-сорбіт) (E 420), магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, кислота лимонна безводна, аспартам (Е 951), барвник жовтий захід FCF (E 110), апельсиновий ароматизатор, ананасовий ароматизатор.

Лікарська форма. Таблетки жувальні.
Таблетки круглої форми, з плоскою поверхнею, зі скошеними краями, бежево-оранжевого кольору, зі світлими та темними вкрапленнями, з рискою з одного боку таблетки.

Назва і місцезнаходження виробника. Юніфарм, Інк.; 350 П’ята Авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мікроелементами.
Код АТС A11А А04.
Збалансований комплекс вітамінів і мінералів для дітей та підлітків. Сприяє нормалізації функцій організму, підвищує стійкість до інфекцій, прискорює процес одужання після захворювань. Захищає від шкідливої дії навколишнього середовища. Необхідний при порушеннях режиму харчування, при незбалансованому та/або неповноцінному харчуванні.
Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.
Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує перекисне окиснення ліпідів, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезу гему та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.
Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.
Вітамін C має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антидотні властивості.
Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної системи, серцевої діяльності та ендокринних залоз.
Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію центральної та вегетативної нервової системи, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.
Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування периферичної та центральної нервової системи.
Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обміні. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи, активує систему зсідання крові.
Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.
Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний хід багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.
Пантотенова кислота стимулює утворення кортикостероїдів. Є субстратом для синтезу коензиму ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обміні, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, покращує процеси регенерації.
Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обмін. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.
Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок. У всіх цих випадках вітамін приймає участь у засвоєнні кальцію та в забезпеченні взаємодії кальцію і вітаміну D.
Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури, міокарда, у зсіданні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.
Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.
Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, знижує кількість ацетилхоліну у периферичній та центральній нервовій системі.
Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.
Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.
Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномоделюючої дії. Має антиоксидантні властивості.
Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).
Йод є складовою гормонів щитовидної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної системи, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.
Молібден входить до складу ферментів та коферментів, які беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза в печінці. Має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.
Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Показання для застосування. Лікування та профілактика гіпо- та авітамінозів, дефіциту мінеральних речовин у дітей шкільного віку та підлітків; корекція станів, пов’язаних із підвищеною потребою у вітамінах (період інтенсивного росту, одужання після перенесених захворювань, підвищені фізичні та нервово-психічні навантаження); знижена опірність до інфекційних і застудних захворювань; період реконвалесценції; неповноцінне та незбалансоване харчування, порушення травлення і засвоєння вітамінів (втрата апетиту, нудота, діарея тощо); підтримуюча терапія при хронічних захворюваннях, у післяопераційний період, після інтенсивної терапії антибіотиками і хіміотерапевтичними препаратами тощо.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; гіперкальціємія, гіперкальціурія, гіпермагніємія, ниркова недостатність, хронічний гломерулонефрит, нефролітіаз, саркоїдоз в анамнезі, активна форма туберкульозу легенів, гіпервітаміноз А, Е і Д, непереносимість фруктози, синдром мальабсорбції глюкози-галактози, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, виражені порушення функції нирок, подагра, гіперурикемія, еритремія, еритроцитоз, тромбоемболії, тиреотоксикоз, хронічна серцева недостатність, активна пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки (у зв'язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку), одночасний прийом ретиноїдів. Діти віком до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні. З обережністю призначають при ураженнях печінки, пептичній виразці шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, жовчнокам’яній хворобі, хронічному панкреатиті, цукровому діабеті, хворим із новоутвореннями.
Жінкам, які приймали високі дози ретинолу (більше 10 000 МО), можна планувати вагітність не раніше, ніж через 6-12 місяців. Це пов'язано з тим, що протягом цього часу існує ризик порушень розвиткуплоду під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі.
Можливе забарвлення сечі у жовтий колір, що є цілком нешкідливим фактором і пояснюється наявністю в препараті рибофлавіну.
Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами та мікроелементами, оскільки можливо передозування.
Оскільки препарат містить йод, особам із захворюваннями щитовидної залози, слід проконсультуватися з лікарем, щодо доцільності застосування препарату.

Особливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Оскільки досліджень щодо безпеки застосування лікарського засобу у період вагітності та годування груддю не проводилось, не слід застосовуватипрепарат цій категорії пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Лікарський засіб застосовують дітям віком старше 6 років.

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо під час або після їди. Таблетки слід розжовувати.
Дітям від 6 до 11 років по ½ таблетки на добу. Дітям старше 12 років – по 1 таблетці на добу. Тривалість лікування/профілактики визначає лікар індивідуально залежно від віку та стану здоров’я дитини. В середньому курс лікування – 1-2 місяці.

Передозування. При випадковому гострому передозуванні можливі біль у животі, нудота, блювання, алергічні висипання на шкірі, головний біль.
Лікування. Необхідно викликати блювання. Подальше лікування симптоматичне.

Побічні ефекти. Рекомендовані дози зазвичай добре переносяться, проте у деяких осіб можуть виникати побічні ефекти.
Порушення з боку імунної системи: в осіб з підвищеною чутливістю можливі алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, гіпертермія та ін.
Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив'янка, відчуття свербежу, почервоніння шкіри, рідко - бронхоспазм.
Шлунково-кишкові розлади: диспептичні розлади, нудота, блювання, біль у шлунку, відрижка, запор, діарея, збільшення секреції шлункового соку, печія.
Порушення з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, підвищена збудливість, сонливість.
Інші: порушення зору, пітливість, можливе забарвлення сечі в жовтий колір.
При тривалому застосуванні у високих дозах можуть виникнути: подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, гіперкальціємія, гіперкальціурія, аритмії, парестезії, гіперурикемія, зниженнятолерантності до глюкози, гіперглікемія, транзиторне підвищення активності АСТ, лактатдегідрогенази, лужної фосфатази, порушення функції нирок, сухість і тріщини на долонях і ступнях, випаданняволосся, себорейні висипання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Оскільки лікарський засіб містить залізо та кальцій, у кишечнику затримується всмоктування фторхінолонів та антибіотиків групи тетрациклінів. Вітамін С посилює дію протимікробних лікарських засобів із групи сульфаніламідів. Антацидні лікарські засоби, що містять алюміній, магній, кальцій, а також холестирамін, зменшують усмоктування заліза. Всмоктування вітаміну Е можуть порушувати препарати заліза, срібла.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в місці, недоступному для дітей, при температурі до 30 °С, в щільно закритій оригінальній упаковці.
Упаковка. По 30 або 60 таблеток у флаконі, по 1 флакону в коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.